چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار آتش شیطنت ایلان ماسک دامن رابین هود را گرفت

آتش شیطنت ایلان ماسک دامن رابین هود را گرفت

پس از برآورده نشدن توقعات دارندگان دوج کوین از سوی ایلان ماسک و ریزش شدید قیمت این ارز به دنبال پخش برنامه Saturday Night Live، شبکه تجارت رمز ارز رابین هود اعلام کرد که به دلیل هجوم سرمایه‌گذاران این ارز برای فروش، با قطع گسترده شبکه مواجه شده است.

به گزارش ارزنیوز؛ هفته‌هاست که دارندگان دوج کوین منتظر میزبانی ایلان ماسک در Saturday Night Live بوده و پیش بینی می‌کردند که مشهورترین طرفدار این توکن از اعتبار خود برای تبلیغ آن استفاده گسترده‌ای خواهد کرد.

گرچه ایلان ماسک و مادرش در طول این شو چندین بار به رمزارز دوج کوین اشاره کردند، اما قیمت آن‌طور که  سرمایه‌گذاران انتظار داشتند افزایش پیدا نکرد.

در عوض، قیمت این ارز، که در هفته‌های اخیر به جایگاه چهارم سقف بازار رسیده بود به پایین سقوط کرد و منفی شد. پیش از اجرای نمایش، بهای این ارز نزدیک به 0.66 دلار بود (بالاترین قیمت در کل تاریخ دوج). اما در طول نمایش، خروج دارندگان این ارز، قیمت آن را به 0.50 دلار رسید. همزمان با این فروش گسترده، مشکلاتی نیز در برنامه تجارت موبایل رابین هود، یکی از مکان‌های اصلی برای خرید دوج کوین توسط تاجران خرده فروشی ایالات متحده، صورت گرفت.

کاربران رابین هود با مراجعه به ردیت و توییتر از عدم توانایی خود در خرید یا فروش دوج کوین شکایت کردند. این اولین بار نیست که این اتفاق می‌افتد. رابین هود، قبلاً هم در جریان تقاضای بی‌سابقه برای مبادلات، در اواسط آوریل، چندین بار با مشکلات قطع شبکه رو به رو شد.

اما این مشکلات همچنان پابرجا مانده است. در هفته‌ی گذشته، افزایش خرید دوج کوین منجر به اختلالی دیگر شد. اما در طول نمایش، رابین هود گزارش داد که قادر به حل این مسئله است و ادعا کرد: این مسئله مربوط به حجم معاملات و نوسانات تجاری بالا بوده است.

این در حالی است که رابین هود پیش از پخش نمایش SNL اعلام کرده بود که همه چیز تحت کنترل خواهد بود.

لینک منبعdecrypt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید