سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار " آرنولد" در خصوص ورود به دنیای ارز دیجیتال واکنش نشان داد

” آرنولد” در خصوص ورود به دنیای ارز دیجیتال واکنش نشان داد

آرنولد شوارتزنگر در مصاحبه اخیرش با نیویورک تایمز گفت: من کریپتو کارنسی را به هیچ عنوان درک نمی‌کنم و از آن جایی که وارن بافت را الگوی خود در سرمایه‌گذاری می‌دانم بر روی هیچ ارز دیجیتالی سرمایه‌گذاری نخواهم کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ آرنولد شوارتزنگر، ستاره فیلم محبوب ترمیناتور و شهردار پیشین کالیفرنیا، ادعا کرد: در بیت کوین یا ارزهای رمزپایه دیگر سرمایه‌گذاری نخواهم کرد.

شوارتزنگر در مصاحبه با نیویورک تایمز با صحبت در خصوص رمزارزها ادعا کرد: من با نظر وارن بافت هم عقیده هستم و  بر روی بازاری که آن را درک نمی‌کنم سرمایه‌گذاری انجام نخواهم داد.

لازم به ذکر است، مدیر عامل برکشیر هث‌اوای (Berkshire Hathaway)، وارن بافت، از سال 2017 تاکنون، همواره اظهار می‌کرد: بیت کوین از مرگ موش هم بدتر است.

بافت به دلیل فعالیت و سرمایه‌گذاری در منطقه امن بازار شهرت فراوان دارد، به این معنی که وی، در هر بازاری که نتواند آن را درک کند سرمایه‌گذاری نمی‌کند.

شوارتزنگر در طول این سال‌ها چندین بار برای مشاوره به بافت، مراجعه کرده است. در سال 2003، هنگامی که وی برای فرمانداری کالیفرنیا اقدام کرد، بافت مشاور ارشد مالی و اقتصادی او شد. شوارتزنگر در انتخابات ویژه آن سال پیروز شد و تا سال 2011 در سمت خود باقی ماند.

این بازیگر هالیوود پیش‌تر از بافت بعنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار تاریخ، مربی و قهرمان خود یاد کرده و افزوده بود: وارن رویکردی عاقلانه به مسائل تجاری دارد و یکپارچگی‌اش در این حوزه بی‌نظیر است. این همان سیاستی است که من در تلاشم تا با استفاده از آن به حکومت نزدیک شوم.

در اوایل ماه جاری، بافت و مانگر در جلسه سهام‌داران سالانه شرکت برکشیر هث اوای (Berkshire Hathaway) درباره بیت کوین اظهار نظر کردند. در این جلسه بافت از اظهار عقیده شخصی درمورد ارز رمزنگاری شده به طور مستقیم خودداری می‌كرد، زیرا نمی‌خواست سرمایه گذاران بیت کوین را ناراحت كند، اما برخلاف او مانگر صراحتا گفته بود: من از موفقیت بیت کوین متنفرم و از نظر من تمام پیشرفت‌های این ارز مغایر با تمدن می‌باشد.

لینک منبعnews.bitcoin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید