چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه افراد مشهور آنتونی پمپلیانو:این بسیار تهاجمی خواهد بود. من کاملاً مطمئن هستم که بیت...

آنتونی پمپلیانو:این بسیار تهاجمی خواهد بود. من کاملاً مطمئن هستم که بیت کوین تا پایان سال 2021 ،100هزاردلار است.

زندگینامه:

آنتونی پمپلیانو ، یک کارآفرین و سرمایه گذار خطرناک آمریکایی ، یکی از بزرگترین چهره های رمزنگاری است. وی که در انجمن رمزنگاری به عنوان “پمپ” شناخته می شود ، به دلیل میزبانی The Pomp Podcast و انتشار “The Pomp Letter” ، یک خبرنامه روزانه مربوط به رمزنگاری ، برای بیش از 45000 سرمایه گذار مشهور است. پمپ همچنین یکی از بنیانگذاران و شرکای Morgan Creek Digital ، بازوی رمزنگاری شرکت مدیریت سرمایه گذاری بزرگ Morgan Creek Capital است.

Pompliano یکی از بزرگترین تأثیرگذاران رمزنگاری در توییتر است که نزدیک به 460،000 مشترک مخاطب دارد. پمپلیانو به عنوان یک مدافع صنعت بزرگ ، به دلیل موضع طرفداری از بیت کوین شناخته می شود و پیش بینی می کند در کمتر از یک دهه از بازار سرمایه طلا بهتر شود و در دراز مدت 400000 دلار بشکند. وی دارای مدرک لیسانس هنر ، دو گرایش اقتصاد و جامعه شناسی است. وی همچنین بین سالهای 2006 تا 2012 به عنوان گروهبان در ارتش ایالات متحده خدمت کرد.

Pompliano’s 2020:

در طول سال 2020 ، پمپلیانو به طور فعال موضع صعودی خود را در مورد بیت کوین حفظ کرد و بارها پیش بینی های مثبت BTC خود را تکرار کرد. در اوایل سال 2020 ، پمپ دوباره پیش بینی کرد که بیت کوین آستانه 100000 دلار را تا پایان سال 2021 شکسته باشد.

در ماه مارس ، پامپلیانو پادکست Off The Chain خود را به عنوان Pomp Podcast تغییر نام داد تا با دقت بیشتری محتوای آن را نشان دهد. پادکست در لیست “Top Crypto Podcasts of 2020” Forbes قرار گرفت.

شرکت سرمایه گذاری  ارزرمزنگاری Pompliano ، Morgan Creek Digital ، بودجه ای را برای تعدادی از اقدامات رمزنگاری در سال 2020 تأمین کرد که در دو دور تأمین اعتبار برای راه اندازی وام رمزنگاری BlockFi در آمریکا شرکت کرد. در ماه آگوست ، این شرکت پس از شرکت در دور 30 ​​میلیون دلاری سری B در ماه فوریه ، هدایت Block CF 50 میلیون دلار سری C را بر عهده گرفت. در سال 2020 ، مورگان کریک دیجیتال همچنین در بانک رمزنگاری Avanti و پلت فرم امنیت بلاکچین Cadence سرمایه گذاری کرد.

این شرکت همچنین پشتیبانی قابل توجهی از مشاغل كوچك تحت تأثیر همه گیر COVID-19 از طریق صندوق بارستول Dave Portnoy. Morgan Creek Digital آدرس Bitcoin را از طریق The Giving Block راه اندازی کرده است تا حداقل 750،000 دلار کمک مالی در رمزنگاری داشته باشد.

Pompliano’s 2021:

این سوال که پیش بینی 100000 دلاری بیت کوین Pompliano چگونه انجام می شود ، احتمالاً یکی از جالب ترین موارد رمزنگاری در سال 2021 در میان افزایش Bitcoin تا 42،000 دلار در ژانویه است.

Cointelegraph انتظار دارد پومپلیانو مخاطبان خود را با هزاران نفر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین و رمزنگاری در سال 2021 بیشتر کند ، Cointelegraph همچنین پیش بینی می کند که Morgan Creek Digital با سرمایه گذاری در سال جاری از تعدادی از سرمایه گذاران آینده دار رمزنگاری پشتیبانی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید