چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار آیا اپل می تواند بعد از تسلا شرکتی باشد که بیت کوین...

آیا اپل می تواند بعد از تسلا شرکتی باشد که بیت کوین را اتخاذ می کند؟

دیروز تسلا موتورز فاش کرد که بیت کوین را به دست آورد و قصد دارد در آینده پرداخت های رمزنگاری را راه اندازی کند. اکنون افراد این صنعت حدس می زنند که بازیگر بعدی سازمانی که دارایی رمزنگاری را قبول می کند ، اپل باشد.

ورود شرکت فناوری به رمزنگاری در یک مطالعه بازار توسط Paul Steves ، تحلیلگر سلطه بانک سلطنتی کانادا ، می تواند بیش از 40 میلیارد دلار فروش سالانه داشته باشد و موجی را در صنعت ایجاد کند.

وی این پیش بینی را بر اساس تجربه فروش بیت کوین در شرکت پرداخت Square انجام داده است که درآمد BTC را بیش از 1.6 میلیارد دلار در Q3 2020 گزارش کرده است. Square ماهانه حدود 30 میلیون کاربر فعال دارد ، که بخشی از تعداد کاربران اپل برای ژانویه تخمین زده شده است. توسط تیم کوک مدیر عامل شرکت 1.65 میلیارد دستگاه باشد.

به گفته cointelegrapg.com ، استیوز گفت: “اگر [اپل] تصمیم بگیرد وارد تجارت تبادل رمزنگاری شود ، ما فکر می کنیم این شرکت می تواند بلافاصله سهم بازار خود را به دست آورد و صنعت را مختل کند” ، افزود: تا 20 سال “این شرکت می تواند با چند کلیک یک فرصت چند میلیارد دلاری را باز کند.”

در ماه نوامبر ، Dan Weiskopf ، مدیر نمونه کارهای Toroso Investments ، گفت که سرمایه گذاری اپل بین 10-20 میلیارد دلار در بیت کوین در بلند مدت سود بیشتری نسبت به “خرید مجدد سهام” از شرکت فناوری خواهد داشت. وی افزود که سرمایه گذاری رمزنگاری شده نیز می تواند در برابر تورم پرچین باشد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید