سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار اتریوم در مرز ۴ هزار دلار/ کاردانو در تلاش برای رسیدن به...

اتریوم در مرز ۴ هزار دلار/ کاردانو در تلاش برای رسیدن به جایگاه پنجم

صبح امروز، بزرگ‌ترین آلت کوین بازار (اتریوم)، توانست رکوردی تاریخی را با نزدیک شدن به سطح ۴ هزار دلار از خود به جای بگذارد. از سوی دیگر کاردانو که به قاتل اتریوم مشهور است، تلاش می‌کند به جایگاه پنجم برترین رمز ارزها برسد.

به گزارش ارزنیوز؛ اتریوم، بزرگ‌ترین آلت کوین بازار، در ساعت ۷:۱۷ صبح امروز به بالاترین رقم ۳,۹۸۳ دلار در صرافی بیستامپ (bistamp) رسید و بیش از پیش به رکورد ۴ هزار دلاری نزدیک شد.

شروع اوج جدید این ارز در کم‌تر از یک هفته پیش اتفاق افتاد و اتریوم، برای اولین بار در سه ماه گذشته، توانست سقف 3 هزار دلار را در مشت خود بگیرد.

همان‌طور که گزارشات نشان می‌دهد، غول مدیریت دارایی VanEck، در روز جمعه، اقدام به راه اندازی اولین صندوق معاملات بورسی اتریوم در ایالات متحده‌ کرد، که این اتفاق باز هم یک محرک بزرگ برای تجمع این ارز رمزنگاری شده بود.

اما در هیاهوی اتریوم ۴ هزار دلاری، کاردانو، که همه او را به عنوان قاتل اتریوم می‌شناسند، نیز چشم به جایگاه پنجم جدول کوین مارکت کپ دوخته و برای رسیدن به این جایگاه رقیبان بسیاری را کنار زده است. این موضوع سبب شد که فاصله  ADA و Tether (USDT) به کم‌تر از یک میلیارد دلار کاهش یابد.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید