جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار اتریوم روی خط سبز ۲۸۰۰ دلاری

اتریوم روی خط سبز ۲۸۰۰ دلاری

اتریوم در ماه پر فراز و نشیب ارزهای دیجیتال توانست عملکرد قدرتمندی را از خود به جای بگذارد و در روزهای پایانی ماه آوریل با دست یابی به قیمت ۲۸۰۰ دلاری رکورد جدیدی از خود ثبت کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ بر اساس داده‌های نومیکس، قیمت اتریوم با اتمام ماه آوریل در حال افزایش بوده و برای اولین بار به بالای مرز ۲۸۰۰ دلار رسیده است.

اتریوم از ابتدای سال ۱۸۹ درصد و نسبت به سال گذشته بیش از ۱۲۰۰ درصد صعود داشته است. اما پیروزی اتریوم چندین دلیل بالقوه دارد، از جمله پیشرفت مداوم به سمت تبدیل شدن به بلاکچینی سریع‌تر و ارزان‌تر تحت عنوان اتریوم ۲ و همچنین خوش بینی روز افزون نسبت به این که، آپدیت شبکه در ماه جولای می‌تواند به کاهش هزینه‌های تأمین و افزایش قیمت کمک کند.

وعده داده شده است که اتریوم ۲، بلاکچین اثبات سهام جدید اتریوم، قرار است بسیار سریع‌تر و ارزان‌تر از شبکه فعلی باشد و همچنین در حال آماده سازی برای استقرار می‌باشد.

معامله‌گران بر این باورند که بازار ارزهای رمزنگاری شده، قدرت خود را پس از وقفه در اواسط آوریل، نشان خواهند داد.

به دنبال این تحلیل، بایننس کوین در ماه گذشته ۸۷ درصد رشد کرده و به ۶۳۰ دلار رسیده است. دوج کوین در همان بازه زمانی بیش از چهار برابر افزایش قیمت داشته است و یونی سوآپ نیز همچنان از تمایل به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) بهره مند می‌شود، كه به بازرگانان اجازه می‌دهد بدون واسطه‌های مالی، توکن‌هایشان را تغییر دهند، سود دریافت کنند و وام بگیرند.

اما در این میان، هنوز هم به شکلی غیرمعمول، بیت کوین از نظر نسبی عقب بوده و نشان می‌دهد که بازار رمزنگاری به طور فزاینده‌ای دگرگون شده است.

بیت کوین، که در ۱۴  آوریل به بالاترین ارزش خود یعنی بالاتر از ۶۳۰ هزار دلار رسیده بود، ده روز بعد به زیر ۵۰ هزار دلار سقوط کرد. لازم به ذکر است که این قیمت از هفته گذشته با ۱۵ درصد صعود بهبود یافته است.

لینک منبعdecrypt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید