جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار اتریوم ۲ تلنگری برای بیت کوین

اتریوم ۲ تلنگری برای بیت کوین

تحلیلگر مساری: اتریوم ۲ پس از برطرف کردن مشکلاتش می‌تواند به سلطه بیت کوین بر بازار خاتمه دهد

 طبق گزارش ارزنیوز،رایان واتکینز تحلیلگر ارشد تحقیق در شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری مساری، تخمین می‌زند که اتریوم پس از برطرف نمودن مشکلات خود می‌تواند سلطه بیت کوین که حاکم بر دنیای ارزهای دیجیتال است را گرفته و جایگزین بیت کوین شود. واتكینز در تاریخ ۱۸ مارس در یوتیوب با حضور در برنامه (FinTech Today) اظهار داشت كه این حدس من است که اتریوم پس از برطرف کردن مشکلات خود می‌تواند درآینده‌ای نزدیک جایگزین بیت کوین شده و سلطه‌ی خود را در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال به رخ بکشد.

سیاست پولی،‌ دارایی‌های پولی و امنیت بلاک چین اتریوم جز ویژگی‌هایی است که اتریوم را به گزینه‌ای مناسب برای پیشی گرفتن از تمامی ارزهای دیجیتال تبدیل می‌کند. من فکر میکنم اتریوم ۲ با تغییراتی که قرار است انجام دهد والگوریتم اثبات سهم می تواند امنیت زیادی را برای کاربران بوجود آورد.

واتکینز همچنین با تأکید برتغییر اقتصاد اساسی اتر در اتریوم ۲، انتظارات این موضوع که سوخت اتریوم منجربه از بین برداشتن اتر یا بوجودآوردن سرعت عجیب در اتریوم را از بین برد.

سیاست پولی اتریوم در اتریوم۲ تغییر خواهد کرد‌، به صورتی که تورم کم‌تری نسبت به بیت کوین نخواهد داشت‌، بنابراین‌، هر‌ساله  در واقع تعداد کمتری اتر وجود دارد زیرا در حال سوختن است.

واتکینز همچنین به اقتصاد گسترده و متنوعی که در اتریوم در حال اجرا است اشاره کرد‌ه و همچنین اذعان داشت با محبوبیت زیاد دیفای که محبوبیت بیشتری از بیت کوین بدست آورده است کاربران بی‌شماری را به خود جذب کرده است.

وی گفت: در یک مقطع خاص‌، اقتصاد اتریوم شروع به جذب سرمایه‌ی انسانی و مالی زیادی خواهد کرد‌، در واقع تولید ناخالص داخلی اتریوم با بسیاری از کشورهای بزرگ رقابت خواهد کرد.

وی افزود: در شبکه‌ی اتریوم زندگی اقتصادی جریان خواهد داشت.

طبق شاخص Flippening مرکز بلاک چین ، که از هشت معیار اندازه گیری قدرت اتریوم نسبت به بیت کوین استفاده می‌کند‌، اتریوم  در حال حاضر ۶۵.۶٪ نسبت به بیت کوین که در اوایل فوریه از بالاترین رقم ۷۲.۳٪ بازپس گرفته است.

این شاخص نشان می‌دهد که اتریوم قبلاً با تعداد نودها، معاملات و کل هزینه‌های معاملات از بیت کوین پیشی گرفته است.

لینک منبعCointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید