چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار اجازه دهید polkadot دیده شود

اجازه دهید polkadot دیده شود

شش پروژه برتر polkadok در تلاش هستند تا در index network token نشان داده شده و در شورای مؤسسان آن بنشینند.

به گزارش ارز نیوز؛ سورس کد آینده PINT (Polkadot Index Network Token) به صورت عمومی منتشر شده است و در حال حاضر نیمی از دو پروژه برای دستیابی به فهرست تلاش می‌کنند.

این پروژه نقشه راه چهار فاز را ترسیم کرده است که انتظار می‌رود طی سه ماه با راه اندازی شبکه اصلی به اوج خود برسد.

طبق اعلامیه 14 آوریل، شش پروژه‌ی برجسته پل کادوت قبلاً تعهدات اولیه را برای درج در فهرست ارائه کرده‌اند، از جمله شبکه آکالا، اکوییلیبریوم، هیدرا دی.اکس، لیتنتری، مونبیم و پلاسم.

پینت در تلاش است تا سرمایه گذاران را تحت تأثیر تعادل اکوسیستم در حال ظهور پل کادوت قرار دهد، و نوسانات پروژه‌های فردی را در برابر عملکرد گسترده بخش‌ها محافظت کند. پینت در آینده برای تجارت در مبادلات غیرمتمرکز در دسترس خواهد بود.

توسعه دهندگان پینت امیدوارند که شاخص را به عنوان دارایی ذخیره خزانه، در سراسر اکوسیستم پل کادوت تصویب کنند و گزینه‌ای را برای در انحصار داشتن توکن‌های بومی به عنوان ذخیره‌ی خزانه، بدون پیچیدگی‌های مرتبط با مدیریت خزانه داری فعال، ارائه دهند.

یک شورا وظیفه کنترل شاخص توکن را دارد و از یک کمیته مؤسس با نمایندگان هر پروژه موجود در این فهرست، که شش امید شاخص متعهد شده‌اند به آن بپیوندند، تشکیل می‌شود.

شورای پینت بر کلیه جنبه‌های این شاخص و خزانه داری بومی نظارت خواهد کرد که بخشی از آن با جمع آوری هزینه از دارایی‌های سهام موجود در این فهرست تأمین می‌شود. با این حال کمیته مؤسسان اختیارات وتو را در مورد تصمیمات شورا خواهد داشت.

این شاخص یک تلاش مشترک بین ارائه دهنده استاکینگ سرویس، تیم توسعه بلاک چین ChainSafe و stateless money است. از یک سو، استیتلس.مانی پروژه را هماهنگ خواهد کرد، در حالی که chainsafe به عنوان شریک اصلی توسعه آن فعالیت خواهد کرد.

کراسچین DeFi DAO و StakerDAO، نیز با استفاده از وجوه خزانه داری به ایجاد پینت رأی مثبت داد و تصمیم بر آن شد تا سهمی از هزینه‌های تولید شده توسط این شاخص را دریافت کند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید