پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار ادامه هک سریالی اسمارت چین بایننس

ادامه هک سریالی اسمارت چین بایننس

پروتکل غیرمتمرکز بی‌اکس‌اچ (BXH) که در اسمارت چین بایننس فعالیت می‌کند، هدف حمله هکرها قرار گرفته و بیش از ۱۳۹ میلیون دلار از آن به سرقت رفته است.

به گزارش ارزنیوز؛ پروتکل غیرمتمرکز بی‌اکس‌اچ (BXH) که در اسمارت چین بایننس فعالیت می‌کند، هدف حمله هکرها قرار گرفته و بیش از ۱۳۹ میلیون دلار از آن به سرقت رفته است. این پروتکل ضمن عذرخواهی از کاربران خود اعلام کرد خدمات واریز و برداشت را قطع می‌کند.

تیم پشتیبان این پروژه از صرافی‌های متمرکز و ارائه‌دهندگان خدمات دیفای درخواست کرد آدرس‌های هکرها را مسدود کنند. وقوع این‌گونه حمله‌ها در اسمارت چین بایننس اتفاق عجیبی نیست و به همین علت بسیاری از پروژه‌ها اعلام کردند تراکنش‌های برون زنجیره‌ای خود را در اسمارت چین بایننس به حالت تعلیق درمی‌آورند.

در حالی که بسیاری از جامعه از چنین حملات مستمری به پلتفرم بایننس ناراحت بودند، برخی دیگر هکرها را تحسین کردند و اظهار داشتند که این توسعه دهندگان (توسعه دهندگان) هستند که عقب می‌مانند.

اسمارت چین بایننس از زمان آغاز به کار خود شاهد رشد فوق العاده‌ای بوده است اگرچه بستری برای پروژه‌های کوچک ارائه می‌دهد، اما امنیت همچنان یک مسئله اصلی در این پلتفرم به شمار می‌رود. از آن‌جایی که بایننس یک میلیارد دلار دیگر برای حمایت از رشد بایننس اسمارت چین سرمایه گذاری می‌کند، این تیم ممکن است مجبور شود دوباره روی حفظ وجوه SAFU تمرکز کند.

لینک منبعambcrypto

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید