جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار خدمات بیت پی به کاربران اپل پی؛ بیت کوین به اپل پی...

خدمات بیت پی به کاربران اپل پی؛ بیت کوین به اپل پی اضافه می‌شود.

همانطور که BitPay امروز تأیید کرد که کاربران کارت BitPay اکنون به Apple Wallet متصل می شوند و هزینه محصولات و خدمات را از طریق Apple Pay پرداخت می کنند ، خط مشاغل پرداخت بزرگ وفعال کردن ویژگی های ارزهای دیجیتال همچنان ادامه دارد.

مدیر عامل BitPay ، استفان جفت در بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما هزاران مشتری در برنامه BitPay Wallet داریم که از کارت BitPay استفاده می کنند که همیشه به دنبال مکان های جدید و روش های صرف  ارزهای دیجیتالی خود هستند.”

“با افزودن Apple Pay و به زودی Google و Samsung Pay استفاده از کارت BitPay را در مکان های بیشتری از موارد روز به خریدهای لوکس آسان و راحت می کند.”

طبق cointelegraph.com ، در حال حاضر ، Bitpay   از ارزهایی چون BTC ، ETH ، Bitcoin Cash و طیف وسیعی از سکه های پایدار پشتیبانی می کند.

به نظر می رسد این یکپارچه سازی Apple Pay بخشی از برنامه بزرگ BitPay برای ایجاد حرکت جدید Crypto Bullrun است. BitPay همچنین اواخر سال گذشته برای تبدیل شدن به یک بانک اعتماد ملی با OCC اقدام کرد. “پشتیبانی از Google Pay و Samsung Pay برای اواخر این سه ماه برنامه ریزی شده است.”

با توجه به اندازه و اشباع بازار Apple Pay ، این اقدام اقدامی بزرگ برای هودلرهای رمزنگاری است که قصد دارند ارز دیجیتال خود را در دنیای واقعی هزینه کنند. در یک نظرسنجی جدید ، اپل پی در آستانه محاسبه 10٪ از کل تراکنش های کارت تا سال 2025 است.

ادغام BitPay همچنین می تواند ابزارهای اضافی را برای کاربران اپل کارت فعال کند ، ابتکاری که با Goldman Sachs آغاز شد تا کاربران Apple Pay را قادر به دریافت بازپرداخت در خریدهای خود کند. در سراسر جهان ، طبق گزارشات ، اپل پی بیش از 380 میلیون مشتری دارد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید