سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه افراد مشهور ادموند مک کورماک می گوید:چهره های رمزنگاری شده آماده موقعیت در دولت...

ادموند مک کورماک می گوید:چهره های رمزنگاری شده آماده موقعیت در دولت بایدن هستند

همانطور که سنای ایالات متحده تأیید پست های رهبری در تجارت و خزانه داری را آغاز می کند ، در جامعه رمزنگاری به عنوان یک پاسخ ، حرکت معناداری ایجاد شده است. این به دلیل مشخصات افراد مختلفی است که گزارش شده اند و همچنین اقدامات اقتصادی پیش بینی شده توسط دولت آینده – که انتظار می رود هر دو جنبش مثبتی برای رشد رمزنگاری ها داشته باشند. در حالی که چند انتصاب رسمی با تأییدهای متعدد در انتظار انجام شده است ، سایر افراد هنوز در مرحله نامزدی هستند. بیایید یک حلقه سریع دور باتلاق بزنیم. خزانه با تایید 84 رأی ، جانت یلن در راس خزانه داری خواهد بود. در طول جلسه تأیید ، یلن حمایت خود را از دستور کار بایدن بیان کرد ، که شامل افزایش احتمالی مالیات برای افراد ثروتمند ، “حمایت از دلار” برای تثبیت دلار در میان تلاش برای تضعیف ارزش فعلی از طریق دستکاری بازار در خارج از کشور و اطمینان از ثبات در ایالات متحده است. اقتصاد در میان همه گیر جهانیCOVID-19.در کریپتو ، یلن در جلسات تأیید مستقیماً به رویکرد خود برای تنظیم در فضا نپرداخت. با این حال ، او اشاره کرد که استفاده های قانونی از ارز رمزنگاری شده باید مورد تشویق قرار گیرد ، مانند استفاده از این نوع مالیات غیرمتمرکز برای “بهبود کارایی سیستم مالی”.

انتظار می رود از اوایل فوریه ، تیم انتقال بایدن مایکل بار را به عنوان جانشین بروکس در OCC معرفی کند. قبل از تصدی خود به عنوان مشاور در Ripple و عضو هیئت مدیره LendingClub ، بار در ساخت قانون Dodd-Frank ، جایی كه مقررات سختگیرانه ای برای وام دهندگان و طلبكاران برای محافظت از مصرف كنندگان در پی سقوط مسكن ، به آنها كمك كرد. این ترکیب منحصر به فرد از تجربه و اعتبار می تواند همان چیزی باشد که برای کمک به پیشبرد تنظیم مطلوب و رشد بیشتر فناوری بلاکچین و ارز رمزنگاری شده در خدمات مالی لازم است.

آخرین انتصابی که باید سرمایه گذاران را خوش بین کند ، کریس برومر است که انتظار می رود رئیس بعدی CFTC شود. برومر به عنوان عضو کمیته فرعی CFTC و مدیر دانشکده موسسه حقوق اقتصادی بین المللی جورج تاون ، به یلن در امور نظارتی مربوط به ارز رمزنگاری شده مشاوره می دهد و در عین حال احتمالاً پایه و اساس بازار مشتقات گسترده دارایی های دیجیتال را نیز بنیان می گذارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید