چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار ارزش تراکنش‌های شبکه اتریوم تنها در سه ماه ۵۰۰ میلیارد دلاری شد

ارزش تراکنش‌های شبکه اتریوم تنها در سه ماه ۵۰۰ میلیارد دلاری شد

ارزش کل تراکنش‌های شبکه اتریوم، دومین ارز دیجیتال برتر جهان ازنظر ارزش بازار، در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ به بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار رسیده است که نسبت به سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰، افزایش ۳۸۹ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش ارزنیوز؛ ارزش کل تراکنش‌های شبکه اتریوم، دومین ارز دیجیتال برتر جهان ازنظر ارزش بازار، در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ به بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار رسیده است که نسبت به سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰، افزایش ۳۸۹ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین، بر اساس گزارشی از Bankless Dao، درآمد ماینرهای اتریوم نیز ۵۱۱ درصد افزایش یافته و به ۱.۹۶ میلیارد دلار رسیده است. این در حالی است که درآمد ماینرها در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۰، حدود ۳۲۱ میلیون دلار بود.

 کل ارزش قفل شده (TVL) در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) طی یک سال 1242 درصد افزایش یافته است. سال گذشته، پروتکل‌های دیفای مبتنی بر اتریوم دارای TVL کم‌تر از 10 میلیارد دلار بودند، این رقم اکنون در حدود 124 میلیارد دلار است.

 حجم معاملات بزرگترین بازار NFT، اوپن سی، برای NFTها با مبلغ ناچیز 4.76 میلیون دلار در سه ماه سوم 2020 بود که اکنون با 141847 درصد افزایش به 6.57 میلیارد دلار در سه ماه سوم 2021 رسیده است.

در این گزارش اشاره شده است که رشد فضای NFT نقش مهمی در بالا بردن هزینه‌های گس اتریوم ایفا کرده است.

لینک منبعcryptoslate

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید