چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار ارزش ۴.۲ میلیارد دلاری دارایی‌‌های دیجیتال در ۳ ماه گذشته

ارزش ۴.۲ میلیارد دلاری دارایی‌‌های دیجیتال در ۳ ماه گذشته

هرچند اتریوم سرعت رشد خوبی داشته اما هنوز هم غالب بازار ارزهای دیجیتال را بیت کوین تشکیل می‌دهد.

به گزارش ارزنیوز؛ ارزش و تراکنش‌های دارایی‌های دیجیتال در سال ۲۰۲۱ رکورد تاریخی را به ثبت رسانده است.

طبق گزارش هفتگی صندوق‌های مالی کوین شیر در تاریخ  ۱۵ مارس، ورودی سه ماهه‌ی اول به صندوق‌های ارز رمزپایه ۷.۷٪ افزایش یافته و در حال حاضر مجموعاً ۴.۲ میلیارد دلار است که رکورد سه ماهه ۳.۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ را شکسته است. در حال حاضر پنج صندوق سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال (Grayscale ، CoinShares ، 3iQ ، ETC Issueance و 21Shares) با بیش از یک میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت وجود دارد. بر اساس این گزارش‌، صندوق تازه تاسیس شده‌ی  (Purpose Bitcoin) با ۵۱۷ میلیون دلار در رتبه‌ی ششم قرار دارد.

در تاریخ ۱۲ مارس صندوق‌های سرمایه‌گذاری با ۵۵.۸ میلیارد ارزش بازار بسته شدند که رکوردی جدید در این حوزه محسوب می‌شد. تراکنش‌های این هفته ۲۴۲ میلیون دلار اعلام شد که نسبت به هفته‌ی پیش ۱۲۴ درصد بیشتر بود. هرچند اتریوم سرعت رشد خوبی داشته اما هنوز هم غالب بازار ارزهای دیجیتال را بیت کوین تشکیل می‌دهد. در هفته‌ی جاری حدود ۱۱۳.۵ میلیون دلار مطابق با ۵۰ درصد از کل درآمد سرمایه‌گذاری انجام شده است.

بر اساس این گزارش‌، وجوه چند دارایی با ورودی هفتگی ۳.۶ میلیون دلار و رقم کل ۲.۳ میلیارد دلار گزارش شده است. تنها محصولات دارایی دیجیتال که در هفته جریان کاهش ورودی را داشته‌اند محصولات مبتنی بر ریپل بودند که برای این دوره یک میلیون دلار خروج داشتند. حجم مبادلات بیت کوین در مبادلات معتبر کمی بالاتر از حد متوسط ​​۱۱.۸میلیارد دلار در روز در مقابل ۱۰۸ میلیارد دلار در روز به طور متوسط ​​برای سال ۲۰۲۱ بوده است.

لینک منبعCointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید