چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار از برافروختگی قیمت Vechain تا تک سواری بر پله‌های ترقی

از برافروختگی قیمت Vechain تا تک سواری بر پله‌های ترقی

بلاکچین ve chain (VET)، تنها در مدت کمی توانست توجه بازار را به دست آورده و خود را در لیست بهترین‌های عرصه رمزنگاری جای دهد.

به گزارش ارزنیوز؛ مشارکت و ادغام صنایع پر رونق در دنیای واقعی از بهترین اشکال اعتبار‌‌سنجی برای پروژه‌های بلاکچین است که با هدف پایداری طولانی مدت و پذیرش گسترده ایجاد می‌شوند. همچنین این گروه‌ها توانایی برپایی تجمعاتی را دارند که با افزایش آگاهی از برند باعث افزایش طولانی مدت قیمت خواهند شد.

VeChain (VET)، یک پلتفرم زنجیره تأمین مبتنی بر بلاکچین است که به دنبال استفاده از حاکمیت توزیع شده و فناوری اینترنت اشیا (IoT) برای بهینه سازی سیستم‌های مدیریت زنجیره تأمین فعالیت ‌می‌کند.

اطلاعات حاصل از بازارها نشان می‌دهد که قیمت VET طی دو ماه گذشته بیش از 400٪ افزایش یافته و از 8.0263 دلار در 8 فوریه به پایین‌ترین سطح و قیمت 0.1344 دلار در 9 آوریل رسیده است.

همکاری‌های عمده باعث برافروختگی قیمت VeChain می‌شود

پیمایش از طریق توییتر این پروژه نشان می‌دهد که رشد قیمت VET در سال 2021 با استفاده از فناوری ردیابی زنجیره تأمین آن تا حد زیادی تحریک شده است. در 8 آوریل نیز این تیم اعلام کرد که با شرکت نرم افزار Salesforce همکاری می‌کند.

فناوری VeChain همچنین در چندین پروژه که توسط شریک آن DNV مدیریت می‌شود، بهره برداری شده است. DNV از راه حل بلاکچین VeChain برای مدیریت داده‌های پروژه‌ای با شرکت دانمارکی ReSea و شرکت صنعتی نروژی Hydro استفاده می‌کند.

افزایش قیمت VET و پذیرش از ابتدای ماه فوریه همچنین منجر به افزایش 1000 درصدی قیمت VeThor Token (VTHO) شده است، که برای پرداخت هزینه‌های معاملات و تعاملات قرارداد هوشمند در شبکه استفاده می‌شود.

همچنین همکاری ماه مارس NFT با VIMworld باعث جلب توجه بیشتر VET و VTHO شد و با افزایش مداوم قیمت همراه بود. این گزارش‌ها نشان می‌دهد که شرایط بازار VET برای مدتی، مطلوب بوده است.

امتیاز VORTECS، مقایسه الگوریتمی شرایط گذشته و فعلی بازار است که از ترکیب نقاط داده، با احساس بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت‌های توییتری حاصل می‌شود.

امتیاز VORTECS  برای  VETدر روزهای گذشته صعودی شد و در 5 آوریل، به بالاترین امتیاز یعنی 73 رسید. پس از این جنبش، امتیاز VORTECS  به بالاترین میزان خود 87 دست یافت و در سه روز پس از آن در منطقه سبز به عنوان 35٪ از ارزش VET باقی‌ماند.

اکنون که سرمایه گذاران سازمانی علاقه جدی به حوزه ارزهای دیجیتال و راه‌های ادغام فناوری بلاکچین در بخش‌های مختلف پیدا کرده‌اند، موارد استفاده VeChain در دنیای واقعی و لیست رو به رشد شرکای سطح بالای شرکت نشان می‌دهد که احتمال افزایش بیشتر نیز وجود خواهد داشت.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید