چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار استخراج بیت کوین را ممنوع کنید!

استخراج بیت کوین را ممنوع کنید!

 لایحه سنای نیویورک اعلام کرده است که قصد دارد استخراج رمزنگاری را به دلیل نگرانی از انتشار کربن و خسارات جبران ناپذیر به محیط زیست، به مدت 3 سال ممنوع کند.

به گزارش ارزنیوز؛ اگر جدیدترین لایحه با محوریت محیط زیست در مجلس سنای نیویورک تصویب شود، ماینرهای رمزنگاری در نیویورک مجبور خواهند شد تا به مدت ۳ سال هیچ گونه استخراجی انجام ندهند.

لایحه ۶۴۸۶ مجلس سنا در نیویورک توسط سناتور دموکرات کوین اس پارکر، رئیس کمیته انرژی و ارتباطات از راه دور پیشنهاد شده و از سوی راشل می، سناتور دموکرات و رئیس کمیسیون قانون‌گذاری منابع ایالتی نیز حمایت مالی شده است.

این لایحه هنوز مورد حمایت گسترده سناتورهای دیگر قرار نگرفته است، با این حال دموکرات‌ها مجلس عوام و سنا را کنترل می‌کنند. این لایحه به دنبال ایجاد یک وقفه قانونی برای بهره برداری از مراکز استخراج ارزهای رمزپایه بوده، تا اثرات زیست محیطی استخراج رمزنگاری با پشتیبانی از سوخت‌های فسیلی را کاهش دهد.

این هدف همچنین اجرای مقررات سخت‌گیرانه‌تری برای مراکز استخراج از جمله الزام به انجام بررسی اثرات زیست محیطی را به دنبال داشته که اگر تأسیسات با اهداف تغییرات آب و هوایی نیویورک مطابقت نداشته باشد از استخراج رمزنگاری جلوگیری خواهد شد.

این لایحه در تاریخ ۳ می، به کمیته حفاظت از محیط زیست ارجاع شد و ادعا می‌شود که مطابق با قانون رهبری آب و هوا و حمایت از جامعه در نیویورک عمل خواهد کرد، این لایحه عنوان‌ می‌کند: در یک معامله ارز رمزنگاری شده، انرژیی با سطح تخمینی مصرف جهانی، معادل کل انرژی مصرفی کشور سوئد استفاده می‌شود.

استخراج ارزهای دیجیتال در حال حاضر یکی از موضوعات داغ در نیویورک است، در پاسخ به عملیات بالقوه استخراج رمزنگاری، گریل بریدج، اظهار داشت: ما در حال سوزاندن عمده سوخت‌های فسیلی برای به دست آوردن یک پول جعلی هم زمان با تغییرات گسترده آب و هوایی هستیم، که به نظر ما این کار دیوانگی محض است.

جنبش‌های بسیاری برای تنظیم استخراج رمزنگاری با توجه به اهداف جلوگیری از ایجاد کربن، در سراسر جهان به ویژه در چین انجام شده است. اسناد نشان‌ می‌دهد که ۶۵ درصد از قدرت هش بیت کوین در جهان، متعلق به این کشور می‌باشد.

در تاریخ ۲۷ آوریل، پکن خبر اعمال تدابیر اضطراری را برای انجام بررسی در مراکز استخراج بیت کوین منتشر کرد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید