سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه آموزش اتریوم استخرهای استخراج اتریوم یکی پس از دیگری به حالت تعلیق در می‌آیند

استخرهای استخراج اتریوم یکی پس از دیگری به حالت تعلیق در می‌آیند

پس از محدودیت‌های شدید چین در خصوص فعالیت‌های حوزه ارزهای دیجیتال در روز گذشته، دومین استخر استخراج اتریوم این کشور نیز از تعلیق کامل فعالیت‌های خود خبر داد.

به گزارش ارزنیوز؛ در شرایطی که چین محدودیت‌های شدیدتری را بر ارزهای دیجیتال اعمال کرده است، دومین استخر بزرگ استخراج اتریوم از تعلیق تمامی فعالیت‌های خود خبر داده است.

استخر اسپارک اعلام کرد که دسترسی کاربران جدید مستقر در چین را به حالت تعلیق درخواهد آورد و حساب مابقی کاربران دیگر را هم در روز پنج‌شنبه مسدود می‌کند. اسپارک هدف از این اقدام را حصول اطمینان از ایمنی دارایی کاربران در بحبوحه ممنوعیت‌های اخیر عنوان کرد.

این استخر که سال ۲۰۱۸ در چین راه‌اندازی شده است، اطلاعات تکمیلی را متعاقباً از طریق ایمیل کاربران خود اعلام خواهد کرد.

استخر اسپارک در اوایل سال ۲۰۱۸ در چین راه اندازی شد و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین استخرهای استخراج معدن برای استخراج اتر (ETH)، در کنار بزرگ‌ترین استخر استخراج اتریوم در جهان یعنی اترماین (Ethermine)، شناخته شد. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی پول واچ (Poolwatch)، در زمان نگارش این خبر، قدرت استخراج استخر اسپارک 22 درصد از نرخ هش جهانی اتریوم را تشکیل می‌دهد که تنها اندکی کم‌تر از سهم 24 درصدی اترماین است.

این اخبار در حالی منتشر می‌شود که دولت چین با اعلام همه معاملات مربوط به رمزنگاری در کشور، در روز جمعه گذشته، موضع منفی خود در مورد ارزهای دیجیتال را تقویت کرده است.

برخی از بزرگترین صرافی‌های مبادلات ارزهای رمزنگاری شده مانند بایننس و هیوبی متعاقباً ثبت نام حساب‌های جدید در کشور چین را متوقف کرده‌اند، هر چند گفته می‌شود این دو پلتفرم هنوز در شهر هنگ کنگ به کاربران خود سرویس ارائه می‌کنند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید