چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار اصلاحات عمده برای DeFi در حالی که بیت کوین دوباره قیمت 40...

اصلاحات عمده برای DeFi در حالی که بیت کوین دوباره قیمت 40 هزار دلار را رد کرد: قدم بعدی چیست؟

در همان زمان ، تحلیلگران می گویند که سود حاصل از رمزهای اصلی DeFi به بیت کوین بازمی گردد ، حتی اگر بازار DeFi با وجود بهبود BTC در هفته گذشته هنوز عقب است.

طبق گزارش کوین تلگراف، هر دو رمز ارز اصلی DeFi و ارزهای رمزپایه کوچک بازار در تلاش هستند تا در آخر هفته در برابر بیت کوین بازیابی کنند.

دارایی های بلوچیپ DeFi معمولی شامل مواردی مانند Aave (AAVE) ، SushiSwap (SUSHI) ، Uniswap (UNI) ، Maker (MKR) ، Compound (COMP) و Synthetix (SNX) است.

توکن های اصلی DeFi با محدودیت های کمی بازار شامل Alpha Finance (ALPHA) ، Yearn.finance (YFI) و 0x (ZRX) هستند.

دلیل اصلی اصلاح بازار DeFi این است که با شروع به عقب نشینی BTC ، سود توکن های DeFi به بیت کوین سرازیر می شود.

این روند باعث افزایش فشار فروش بر روی نشانه های DeFi شد ، به ویژه اینکه جفت ارز Bitcoin / Ether (ETH) در دو روز گذشته ضعف کوتاه مدت داشته است.

با این وجود ، بازار ارزهای رمزپایه به سرعت در حال حرکت است و بنابراین پویایی بازار می تواند طی روزهای آینده به سرعت تغییر کند ، به ویژه با راه اندازی معاملات آتی CME Ether در روز دوشنبه.

در همین حال ، قیمت بیت کوین که این بار تمیزتر از 40،000 دلار بود و باعث تثبیت بین 41،000 تا 42،000 $ شد ، یک تجمع دیگر در DeFi است.

برای تحقق این امر ، اتر باید بیت کوین را جبران کند و در کوتاه مدت شتاب بالای 1700 دلار را بدست آورد. در حال حاضر ، ETH با Bitcoin و جفت ارز ETH / BTC در تلاش برای بهبود است.

Puru Saxena ، یک سرمایه گذار و یک مدیر بازنشسته پول ، اظهار داشت که اگر بیت کوین دوباره به بالای 40000 دلار برسد ، این سناریوی نزولی را باطل می کند. او بیان کرد:

“بیت کوین به بالای 40،000 دلار بازگشت و اگرچه هنوز هم ATH خود را خارج نکرده ، برخلاف چرخه قبلی ، اما به طور کامل شکسته نشده است.

اگر BTC $ بیش از بالاترین قیمت خود در ژانویه بسته شود ، این بدان معنی است که ارزیابی من از اقدام قیمت اشتباه بوده و گاوها درست بوده اند. ”

نقشه های حرارتی مبادله ای ، به ویژه کتاب سفارش Binance ، دیوارهای بزرگ فروش را با قیمت 41000 و 42،000 دلار نشان می دهد. بنابراین ، اگر بیت کوین 40000 دلار پس بگیرد و به سمت 41000 دلار بازگردد ، تأیید می کند که ساختار بازار صعودی همچنان سالم است.

دارایی های Bluechip DeFi در حال حاضر با بازی قدرت AAVE ، SNX و ALPHA ، در روز۷ فوریه شروع به بازیابی می کنند. برای شاخص DeFi بسیار مهم است که در کوتاه مدت بیش از 2080 بهبود یابد ، برای حفظ ساختار بازار صعودی خود که نیاز به افزایش 4 درصدی دارد.

منابع:

https://cointelegraph.com/news/major-correction-for-defi-as-bitcoin-rejected-again-above-40k-what-s-next

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید