چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار اعلام همکاری دو رهبر بلاکچین/ فرش قرمز کاردانو برای دیفای و ان.اف.تی

اعلام همکاری دو رهبر بلاکچین/ فرش قرمز کاردانو برای دیفای و ان.اف.تی

اوکام (Occam) و باندلی (Bondly) برای توسعه بازار توکن‌های غیر مثلی (NFT) و بازار مالی غیر متمرکز (DeFi) پس از به راه افتادن قراردادهای هوشمند شبکه کاردانو با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ اعلامیه‌های اخیر با رسیدن به بالاترین سطح ADA در روز گذشته به ارزش 1.69 دلار، به اوج خود رسید. با این وجود، همان‌طور که اغلب منتقدان اشاره می‌کنند، کاردانو هنوز هم هیچ قرارداد هوشمندی ندارد.

در نتیجه به نظر می‌رسد، این شرکت در خصوص زمان مناسب برای راه اندازی قراردادهای هوشمند بزرگنمایی کرده است.

این هفته، اوکام، همراه با باندلی، به اهداف مشترک آینده نگاهی اجمالی داشتند. آن‌ها از یک همکاری استراتژیک برای آوردن ان.اف.تی و دیفای به کاردانو خبر دادند.

در این گزارش صراحتا عنوان شده که قرار است تا دو رهبر بلاکچین همکاری‌های توسعه را در بازار رو به رشد ان.اف.تی برای کاردانو، که یک پلتفرم بلاکچین اثبات سهام است، در نظر بگیرند تا قابلیت‌های دیفای را در این بلاکچین افزایش دهند و پروژه‌های با کیفیت بالا را از طریق صفحه اوکام رزر (OccamRazer) و باندلی لانچ پد (Bondly Launchpad) ارائه دهند.

در نتیجه قرار است اوکام و باندلی در یک گروه قرار گرفته و تا اطلاع ثانویه دارندگان کاردانو تنها قادر به دسترسی به خدمات سهام باشند، زیرا  بدون قابلیت‌های قرارداد هوشمند، دیفای و ان.اف.تی به سادگی اجرایی نخواهند بود.

چارلز هاسکینسون، مدیر عامل کاردانو، ماه اوت را به عنوان مهلت نهایی برای توافق کامل بر سر قرارداد هوشمند تعیین کرد. با نزدیک شدن به آن تاریخ، توسعه دهندگان شروع به اعلام جزئیات پیشنهادات قرارداد هوشمند خود در زنجیره کاردانو می‌کنند.

مارک برگر، رئیس انجمن اوکام، در مورد همکاری  با باندلی گفت: باندلی به عنوان یک رهبر ان.اف.تی در بازار ظهور کرده و ما معتقد بودیم که همکاری ما در کنار گسترش اکوسیستم کاردانو یک تناسب فوق العاده است. در واقع، ما فرصت‌هایی را برای راه اندازی ان.اف.تی و انتقال پروژه‌های با کیفیت بالا دنبال خواهیم کرد. ماموریت باندلی این است که با اعتماد سازی از طریق خدمات نگهداری غیر متمرکز و بازار خود، دیفای را در دسترس کاربران قرار دهد.

باندلی در سپتامبر گذشته در پولکادات راه اندازی شد و به عنوان یک متخصص در زمینه ان.اف.تی شهرت خوبی کسب کرد. باندلی همچنین طیف وسیعی از خدمات دیگر از جمله DEX و خدمات سپرده را ارائه می‌دهد. مدیر عامل شرکت باندلی، برندون اسمیت اظهار داشت که مشتاقانه منتظر همکاری با اوکام برای تحقق بخشیدن به پتانسیل استفاده نشده موجود در اکوسیستم کاردانو است.

هم اکنون قراردادهای هوشمند کاردانو به مرحله آزمایش نزدیک شده‌اند.

لینک منبعcryptoslate

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید