سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار افزایش قیمت ارزهای دیجیتال با احتمال ورود نتفلیکس به دنیای رمزارزها

افزایش قیمت ارزهای دیجیتال با احتمال ورود نتفلیکس به دنیای رمزارزها

شرکت نتفلیکس که بزرگ‌ترین رسانه‌ی پخش فیلم و سریال جهان محسوب می‌شود از بررسی بازار ارزهای دیجیتال برای تصمیم‌گیری در باره‌ی سرمایه‌گذاری در آن‌ها خبر داده است. خودروسازی هیوندای کره هم اعلام کرد احتمالا به زودی در برخی از فروشگاه‌های آن امکان خرید خودرو با ارزهای دیجیتالی مهیا خواهد شد. در حال حاضر خودروسازی تسلا این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است.‌

بانک سیتی آمریکا در گزارشی به بررسی روند بازار ارزهای دیجیتالی پرداخته و نتیجه گرفته است امکان استفاده از ارزهای دیجیتالی به عنوان ارزهای ترجیحی در تجارت جهانی در آینده وجود دارد. به گفته سیتی، عملکرد اخیر بیت کوین ناشی از درگیر شدن سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتالی بوده و برخلاف سال‌های قبل، این سرمایه‌گذاران خرد نیستند که اکثریت بازار را در اختیار دارند بلکه بازار دیگر در اختیار بازیگران بزرگ تری است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱۴۷۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۴۱ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۶۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۲ درصد در اختیار اتریوم است. بیت‌کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک ‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

خلاصه:

کمپانی نتفلیکس که بزرگ‌ترین رسانه پخش فیلم و سریال جهان محسوب می‌شود از بررسی بازار رمزارزها برای تصمیم گیری در خصوص سرمایه گذاری در آن ها خبر داده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید