پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار افشاگری گرایدر از راز و رمز جدید/قیمت بیت کوین و اتریوم سر...

افشاگری گرایدر از راز و رمز جدید/قیمت بیت کوین و اتریوم سر به فلک خواهد کشید

استراتژیست شرکت فانداسترت بر این عقیده است که انفجار قیمتی بیت کوین و اتریوم هنوز اتفاق نیافتاده و قرار است ارزش این دو ارز سر به فلک بکشد.

به گزارش ارزنیوز؛ دیوید گرایدر، استراتژیست دارایی دیجیتال شرکت فانداسترت معتقد است که قیمت بیت کوین قرار است با ارزش ۱۰۰ هزار دلار به ازای هر سکه رکورد جدیدی را ثبت کند. علاوه بر این، فانداسترت معتقد است که قیمت اتریوم نیز به سطح ۱۰ هزار دلار خواهد رسید، این در حالی است که کل اقتصاد رمزنگاری ۵ تریلیون دلار می‌باشد.

فانداسترت بر عقیده ۱۰۰ هزار دلاری برای بیت کوین پافشاری دارد.

دیوید گرایدر، در جلسات هفتگی شرکت که موضوع دارایی‌های دیجیتال را پوشش می‌دهد، توضیح داد که بیت کوین (BTC) پس از یک دوره اصلاح بی خطر در هفته‌ی پیش دوباره از نو بازگشته است.

گزارش گرایدر همچنین می‌گوید که هنوز حمله‌های اصلی توسط بازار صعودی برای این ارز اتفاق نیافتاده است .

وی در جلسه توجیهی فانداسترت تأکید می‌کند: ما اعتقاد داریم که بازار صعودی تا به حال دست نخورده باقی مانده و  هنوز زود است تا در خصوص هدف ۱۰۰ هزار دلاری بیت کوین تصمیم بگیریم. گرایدر همچنین اظهار داشت: راهنمایی‌های اخیر فدرال رزرو، مبنی بر اینکه قصد دارد با ارزهای دیجیتال همراه شود باعث می‌شود که شرکت‌های دیگر نیز از دارایی‌های ریسکی مانند رمزنگاری حمایت کنند.

این استراتژیست دارایی‌های دیجیتال گفت: فدرال رزرو گفته است که پیش بینی می‌کند شرکت‌های بزرگ در ماه ژانویه وارد فضای رمزنگاری شوند و این گفته‌ها همیشه به ثمر رسیده است.

اما اتریوم نیز راه بیت کوین را در پیش می‌گیرد. پس از بحث در مورد بیت کوین و شرکت‌هایی که وارد صنعت رمزنگاری شدند، گرایدر توضیح داد که این شرکت هدف قیمتی ۱۰.۵ هزار دلار برای هر اتر را پیش بینی می‌کند و از دارایی رمزنگاری به خصوص بیت کوین پیشی می‌گیرد.

اقتصاد دیجیتال اتریوم چشم انداز قابل تصوری را به مدیران فانداسترت می‌دهد و گزارشات مقادیر بسیار زیادی از پیشرفت را در شبکه اتریوم نشان می‌دهد.

اما فانداسترت تنها شرکتی نیست که ادعای اتریوم ۱۰ هزار دلار را به صورت جدی مطرح کرده است. اسپنسر نون، طرفدار و سرمایه گذار محبوب دارایی‌های دیجیتالی، همچنین، در این هفته بحث انفجار اتر به منطقه ۱۰ هزار دلاری را پیش کشید.

نون از این اتفاق بزرگ در توییتر خود رونمایی کرد و افزود: اتریوم از نظر هزینه‌های پرداخت شده، هر بلاکچین را عقب می‌زند، این پلتفرم با نرخ اجرای فعلی نزدیک به ۷ میلیارد دلار، تقاضای گسترده برای بلاکچین خود را تأیید می‌کند.

لینک منبعnews.bitcoin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید