چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار اقدام جدید تسلا برای کمک به درگاه‌های پرداخت بیت کوین

اقدام جدید تسلا برای کمک به درگاه‌های پرداخت بیت کوین

سازنده خودروهای الکتریکی اشکالی را در پردازنده سیستم پرداخت بیت کوین و کیف پول BTCPay فاش کرد و همچنین به تیم پروژه کمک کرد تا این نقص را برطرف کنند.

به گزارش ارزنیوز؛ تسلا به رفع مشکلات نرم‌افزاری منبع باز بیت کوین کمک کرد. شرکت خودروسازی تسلا اشکالاتی را در پردازنده‌ی پرداخت منبع باز بیت کوین و کیف پول سرور BTCPay را متوجه شده و گزارش داد که با کمک‌های تیم خود توانسته این اشکالات را برطرف نماید.
تسلا پس از بررسی‌هایی که هفته‌ی گذشته انجام داد این اشکالات را متوجه شده و BTCPay را از این مشکلات آگاه کرد. این مشکل برای کاربران BTCPay بود که ثبت نام خود را از (Docker Deployment) که ایمیل پیکربندی است انجام داده و خط مشی‌های آن را دنبال می‌کنند تاثیرگذاشته است.
تیم امنیتی تسلا با مسئولان مربوطه تماس گرفته و مشکل موجود را بیان کردند. سپس تیم BTCPay با تلاشی زیاد سعی در رفع این اشکال کرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن اشکالات موجود حل شوند. تیم BTCPay از شرکت تسلا برای این کار تشکر کرده و همچنین بیان کرد تیم تسلا در ادامه برای حل مشکلات موجود تلاش‌های زیادی کرده و به ما کمک کردند.
تیم BTCPay در پست GitHub خود نوشت که اطلاعات بیشتر درباره این اشکال در نسخه‌ی بعدی BTCPay فاش خواهد شد.
همچنین BTCPay اذعان داشت:
ما از تسلا برای تلاش‌های بی‌وقفه‌ی خود برای حل مشکل به وجود آمده و کنترل حرفه‌ای شرایط همچنین آگاه سازی ما بسیار ممنونیم.
BTCPay در پاسخ به اظهارات بحث برانگیز پردازنده‌ی محبوب پرداخت بیت‌کوین BitPay در رابطه با سافت فورک SegWit 2016 ، توسط توسعه دهنده‌ی بیت کوین «نیکولا دوریور» (Nicola Dorier) راه‌اندازی شد. از زمان راه اندازی‌، BTCPay به عنوان یک درگاه اهدا برای اقدامات خیرخواهانه در سراسر جهان‌، از جمله نیجریه و ونزوئلا بیشتر شده است.
این کیف پول همچنین توسط بسیاری از معامله گران و شرکت‌های مرتبط با بیت کوین به عنوان محل فروش آنلاین استفاده می‌شود.
ایلان ماسک در اظهارات قبلی خود بیان کرده بود که برای فروش ماشین‌های شرکت تسلا بیت کوین قبول کرده و قصد تبدیل بیت کوین‌ها را به پول نقد نخواهد داشت.

لینک منبعcoindesk

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید