پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه افراد مشهور الکس مشینسکی می گوید: Robinhood و Gamestop ثابت کرد که ما به...

الکس مشینسکی می گوید: Robinhood و Gamestop ثابت کرد که ما به یک سیستم مالی جدید نیاز داریم

King Midas را بیشتر از طریق افسانه ای که به بچه هایمان می گوییم به یاد می آوریم که پادشاه می تواند هرچه را لمس کرد به طلا تبدیل کند. در ابتدا ایده بسیار خوبی بود که طمع او حتی غذا را به طلا تبدیل کرده و او را ثروتمند، اما قادر به زندگی نمی کند.

مدیرعامل Robinhood و هیئت مدیره آن معضل King Midas را در این هفته غیرممکن داشتند: تصمیم گیری در مورد اینکه طرف مشتریان خود باشند و به آنها اجازه دهند بیش از 15 میلیارد دلار سود کسب کنند یا تجارت را متوقف کنند و فقط فروش GameStop (GME) را مجاز کنند تا شلوارهای تشنه پول موقعیت خود را با قیمت های پایین تر بپوشانند و از خسارات گسترده جلوگیری کنند. Robinhood به همه نشان داد که رنگ مورد علاقه آن پول است و دوستانش همان افرادی هستند که مطمئن می شوند شما تقریباً هرگز در وال استریت برنده نخواهید شد.

Robinhood یک پلت فرم و برنامه را راه اندازی کرد که نمایندگی مردم است و همیشه به نفع کاربران عمل می کند. هنوز هم قانون طلایی استارت آپ ها اعمال می شود: اگر هزینه محصول را پرداخت نکنید ، شما محصول هستید. برنامه واقعی این شرکت جمع آوری جریان سفارش و دارایی کافی برای پرداخت هزینه های مربوط به وام های اوراق بهادار و جریان سفارش از سازندگان بزرگ بازار بود. متخصصان وال استریت ، سرمایه گذاران خرده فروشی را “پلانکتون” می نامند ، زیرا همان صندوق های تامینی و موسسات از طریق دریافت سود و پاداش ناپسند به کارمندان و سهامدارانشان ، از آن تغذیه می کنند.

رمزنگاری شهر درخشان بیش از پرچین است

ایجاد دسترسی بدون مانع به خدمات اساسی مالی این امکان را دارد که استعداد نبوغ و خواب را در جامعه ما از بین ببرد. ضریب هوشی به طور مساوی در کل کره زمین توزیع می شود ، اما دسترسی و فرصت توزیع نمی شود. اغلب اوقات ، دسترسی به وضعیت و ثروت بستگی دارد ، به این معنی که شکستن سیستم غیرممکن است. چه چیزی ممکن است ما باید از این لحظه ، هنگامی که موسسات مالی سنتی در معرض دید قرار گرفته اند ، استفاده کنیم تا موج های نوآوری را که در فناوری های بلاکچین اتفاق افتاده است ، معرفی کنیم.

دلیلی وجود دارد که برخی از رهبران باهوش ، مبتکر و متمرکز بر جامعه ، (Bitcoin (BTC و (Etherum (ETH را به کیف پول خود اضافه می کنند و امروز آنها را به پروفایل های توییتر خود اضافه می کنند. در اعتراض به آنچه در این هفته شاهد آن بوده ایم – زیرا هر چقدر هم تلاش كنند – صندوق های تامینی ، گربه های چاق و شركت های فناوری نمی توانند بیت کوین را به دلارهای اختصاص یافته برای جیب خود تبدیل كنند زیرا جامعه غیرمتمرکز از آنها بزرگتر است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید