چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه آموزش آلت کوین‌ها اوج چشم‌گیر فانتوم در کم‌تر از ۷۲ ساعت

اوج چشم‌گیر فانتوم در کم‌تر از ۷۲ ساعت

در آستانه راه اندازی نخستین ETF بیت کوین و روشن شدن چراغ‌های سبز، بازار شاهد رشد چشم‌گیر ارز فانتوم در میان ۵۰ ارزرمزنگاری شده دیگر بوده است.

به گزارش ارزنیوز؛ با استناد به کریپتوکوانت، همزمان با افزایش احساسات مثبت در صنعت ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران اتریوم ترجیح می‌دهند وجوه خود را از صرافی‌ها خارج کرده و به کیف پول‌های خود انتقال دهند.

کریپتوکوانت می‌گوید در حال حاضر ۱۸.۵ میلیون اتر در ذخایر صرافی‌ها باقی مانده که این میزان از ماه آگوست تاکنون در حال کاهش بوده است. البته در روزهای گذشته و با افزایش سریع بهای آلت کوین‌ها، میزان ورودی اتر به صرافی‌ها افزایش یافت که این فشار فروش به عقب‌نشینی بهای این ارز دیجیتال از ۳,۵۰۰ دلار به ۳,۴۲۵ دلار منجر شد.

گفتنی است که ارزش کل ذخایر اتر صرافی‌ها در حال حاضر ۶۴ میلیارد دلار است که حدود ۱۵ درصد از کل ارزش بازار این ارز دیجیتال را تشکیل می دهد.

همچنین لازم به ذکر است که فانتوم از قراردادهای هوشمند نیز پشتیبانی می‌کند. قراردادهای هوشمند از زمانی که توسط اتریوم رواج یافتند، پایه اصلی تأمین مالی غیر متمرکز بوده و محصولات و خدمات مالی زیادی را ارائه می‌دهند که توسط فرآیند خودکار و بدون واسطه، اجرا می‌شوند.

شبکه فانتوم امسال ارزش خود را افزایش داد. در آغاز سال 2021، این ارز با قیمت 0.017 دلار معامله می‌شد. اما قیمت این ارز تنها در طول یک سال بیش از 13 هزار دلار افزایش یافت.

لینک منبعdecrypt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید