سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار اولترا (Ultra) به اوج قیمت خود رسید

اولترا (Ultra) به اوج قیمت خود رسید

با افزایش محبوبیت توکن‌های غیر مثلی (NFT) این روزها شاهد رکورد زنی های زیادی هستیم. توکن اولترا (UOS) با رشد بیش از ۲۰۰ درصد در ماه گذشته رکورد تارخی خود را شکست.

 

 

به گزارش ارزنیوز ، بازی‌های آنلاین و ویدئویی در ۳۰ سال گذشته به‌عنوان یک فناوری دیجیتال به یکی از بزرگ‌ترین صنایع تبدیل شده‌اند. اینترنت، افراد در سراسر جهان را به هم مرتبط و به یک جامعه جهانی واحد تبدیل کرده است.

تمرکززدایی و فناوری بلاک چین به‌عنوان راه جدیدی جهت ایجاد یک اکوسیستم، در حال افزایش است. اولترا یکی از پروژه‌های متمرکز بر بازی است که در چند ماه اخیر شتاب حرکت قیمت آن افزایش یافته است.

اولترا، پلتفرم توزیع بازی مبتنی بر بلاک چین است که برای گیمر‌ها و توسعه‌دهندگان بازی ایجاد شد تا به کاربران این امکان را بدهد که چندین جریان درآمدی از جمله قابلیت فروش دوباره بازی‌ها و بخش‌هایی از بازی را توسعه دهند.

توسعه‌دهندگان این پروژه یک نسخه سفارشی از بلاک چین EOSIO را ایجاد کردند که برای ساخت حساب کاربری رایگان و ایجاد تراکنش بیشتر از طریق تخصیص منابع بهتر طراحی شده است.

داده‌های کوین تلگراف مارکتز (Cointelegraph Markets) و تریدینگ ویو (Trading View) نشان می‌دهد که قیمت توکن UOS در ماه گذشته ۲۲۵٪ افزایش داشته است. قیمت این توکن از ۰.۱۳۲ دلار در اول فوریه به بیشترین مقدار خود یعنی ۰.۴۲ دلار در ۲۲ فوریه رسیده است.

توکن‌های غیرمثلی یکی از سریع‌ترین رشد‌ها را در بین ارزهای دیجیتال داشته‌اند و اولترا نیز از این رشد بهره‌مند شده است. توسعه‌دهندگان در اولترا بر روی فناوری اصلی توکن‌های غیرمثلی تمرکز کرده‌اند؛ زیرا می‌توانند موارد منحصر‌به‌فردی از بخش‌های یک بازی را در چندین بازار و صرافی‌های غیرمتمرکز دوباره به فروش برسانند.

همکاری متقابل بین پلتفرم‌های بلاک چین یک موضوع مهم در اکوسیستم ارز دیجیتال است. تیم اولترا در حال توسعه و کار بر روی نسخه آزمایشی شبکه اصلی جدیدی است که قابلیت کار بر روی بلاک چین اتریوم را حفظ کند.

در‌حالی‌که اولترا با بلاک چین EOSIO همکاری متقابل دارد، توسعه‌دهندگان اولترا به‌دنبال آن هستند تا با موارد دیگری از جمله سندباکس (Sandbox) و الروند (Elrond) هم چنین همکاری‌ای را شکل دهند. هم‌چنین این پروژه در حال همکاری با تتا (Theta) به‌منظور پخش مستقیم بازی و انتقال توکن‌های غیر‌مثلی بین زنجیره‌ای است.

همکاری با نام‌های بزرگ، قابلیت همکاری بین‌زنجیره‌ای و رشد توکن‌های غیرمثلی، اولترا را در موقعیتی قرار داده است که از حرکت صعودی در بازار ارز دیجیتال بهره‌مند شود.

انتظار می‌رود بخش بازی‌ها به رشد تصاعدی خود در آینده قابل پیش‌بینی ادامه دهد و با افزایش محبوبیت بازی‌های بلاک چین، اولترا می‌تواند مزیت پیشگام بودن در این حوزه را داشته باشد.

منبع: کوین تلگراف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید