چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار ایلان ماسک به دنبال افزایش ارزش دوج کوین

ایلان ماسک به دنبال افزایش ارزش دوج کوین

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا و از طرفداران دوج کوین خواستار از بین رفتن قوانین سخت گیرانه در مورد رمز ارزها شد.

به گزارش ارزنیوز؛ ایلان ماسک می خواهد روابطی دوستانه را میان دوج کوین و کوین بیس برقرار کند تا ارز رمزی پایه مبتنی بر meme را لیست کند.

ماسک در روز شنبه، پس از اینکه یک کاربر در توییتر از او پرسید که آیا کوین بیس باید ارز دیجیتالی با نمایندگی Shiba Inu را در سیستم عامل خود فعال کند، توییت این کاربر را با “بله” پاسخ داد.

لیست کوین بیس، ارز دوج کوین را در معرض خرید گروه کاملاً جدیدی از سرمایه گذاران قرار داده و معاملات این کوین را آزاد اعلام کرد. دلیل این امر آن است که، مبادلات تنظیم شده توسط ایالات متحده مترادف با سرمایه گذاران نهادی و افراد با ارزش خالص بالا تلقی می شود. تسلا در ماه فوریه از طریق کوین بیس، بیت کوین را به ارزش 1.5 میلیارد دلار خریداری کرد.

برطبق گزارشات، dogecoin در حال تغییر قیمت در نزدیکی 0.059 دلار است که نشان دهنده سود 6.7٪ این ارز به صورت 24 ساعته می باشد. قیمت ها فقط در ماه ژانویه بیش از 600 درصد صعود کرد و در سال جاری تاکنون نیز در حدود 1،130 درصد افزایش داشته است. در همین حال، بر اساس داده های CoinDesk 20، افزایش نرخ بیت کوین بیش از 100 درصد بر اساس یک سال گذشته بوده است.

تقاضا برای دوج کوین طی چند هفته گذشته افزایش یافته است، سرمایه گذارانی مانند تیم بسکتبال دالاس ماوریکس این ارز دیجیتالی را به عنوان پرداخت بلیط و کالا قبول می‌کنند.

از سوی دیگر، نام تجاری ورزشی و برجسته ی Wooter Apparel و تامین کننده پزشکی CovCare نیز اخیراً حمایت از دوج کوین را به عنوان روش جایگزین پرداخت اعلام کرده اند.

لینک منبعCOINDESK

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید