چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار بازار کسب و کار نیویورک در تب و تاب مخالفت شدید بر...

بازار کسب و کار نیویورک در تب و تاب مخالفت شدید بر سر صدور مجوز‌های ماینینگ

در روزهای گذشته گروهی از مشاغل محلی نیویورک از فرماندار این ایالت درخواست کرده‌اند تا اجازه تبدیل نیروگاه‌های قدیمی سوخت فسیلی شهر را به مراکز استخراج ارز دیجیتال ندهد.

به گزارش ارزنیوز؛ گروهی از مشاغل محلی از کتی هوکول، فرماندار ایالت نیویورک خواسته‌اند که اجازه تبدیل نیروگاه‌های قدیمی سوخت فسیلی شهر را به مراکز استخراج ارز دیجیتال ندهد. این درخواست به صورت نامه‌ای رسمی توسط تعدادی از سازمان‌ها، کسب‌و‌کارها و گروه‌های کارگری امضا شده است.

آن‌ها در این نامه خواستار ارزیابی  زیست محیطی استخراج ارزهای دیجیتال مبتنی بر اثبات کار در ایالت نیویورک شده‌اند و می‌گویند حضور ماینرها، تلاش‌ها برای رسیدن به اهداف اقلیمی را تضعیف می‌کند.

نویسندگان از فرماندار هوکول خواسته‌اند که مجوزهای تبدیل دو نیروگاه قدیمی به تأسیسات ماینینگ را رد کند.

در سوی دیگر جهان، مقامات روسیه در حال برنامه ریزی برای وضع تعرفه‌های ویژه برق برای کارگران استخراج ارزهای رمزنگاری شده چینی هستند.

روز چهارشنبه، وزیر انرژی روسیه، نیکولای شولگینوف، یک چارچوب جدید مصرف انرژی را برای تمایز تعرفه‌ها بین استفاده عمومی و استخراج ارزهای رمزنگاری شده پیشنهاد کرد و اظهار داشت: ما نمی‌توانیم به ماینرها اجازه دهیم از قیمت پایین تعرفه برق مسکونی به نفع خود استفاده کنند.

طبق تحقیقات انجام شده توسط گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک، مصرف انرژی بیت کوین (BTC) در دهه آینده کمتر از 0.5 درصد از کل مصرف جهان خواهد بود. این مطالعه همچنین نشان می‌دهد که میزان کربن حاصل از استخراج بیت کوین به نوسانات قیمت، سختی استخراج و مصرف انرژی بستگی دارد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید