سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار بازگشت باشکوه ریپل / 8 رمزارز جدید در لیست فمکس

بازگشت باشکوه ریپل / 8 رمزارز جدید در لیست فمکس

صرافی ارز دیجیتال فمکس، 8 رمزارز جدید و همچنین مجدداً ریپل را به لیست خود اضافه کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی فمکس (Phemex) که یکی از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال است، اعلام کرده است، 8 ارز رمزارز جدید را به لیست خود اضافه کرده است. این 8 ارز جدید عبارت‌اند از BAT, CHZ, MANA, ENJ, SUSHI, SNX, GRT و MKR.

فمکس از جفت ارزهای ترید اسپات BAT/USDT, CHZ/USDT, MANA/USDT, ENJ/USDT, SUSHI/USDT, SNX/USDT, GRT/USDT و MKR/USDT پشتیبانی خواهد کرد.

(Spot Trading: Spot به معامله‌ای اطلاق می‌شود که تحویل کالایی که خریداری و یا فروخته شده، در زمان انجام معامله صورت می‌گیرد.)

این پلتفرم یک‌روند ارزیابی دقیق برای ارزهای تازه لیست شده خود اجرا می‌کند. هر ورودی با دقت کافی مورد بررسی قرار می‌گیرد و فقط ارزهایی در دسترس کاربران این صرافی قرار می‌گیرند که تمام معیارهای تعیین شده را برآورده کنند. در همین حال، کاربران همیشه می‌توانند نظرات و پیشنهادهای خود را در مورد ویژگی‌ها یا توکن‌های جدید به تیم پشتیبانی فمکس ارائه دهند.

صرافی فمکس معاملات ریپل (XPR) را متوقف آن را از لیست خود حذف کرده بود. بازار ریپل به حالت عادی برگشته است و این موضوع در تصمیم برای برقراری مجدد معاملات اسپات و قراردادهای XRP در صرافی فمکس تأثیرگذار بوده است. اکنون کاربران می‌توانند به معاملات اسپات XRP/USDT و همچنین قرارداد خطی XRP/USD دسترسی داشته باشند.

لینک منبعnewsbtc

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید