چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار بایننس کوین با قیمت ۱۷۵ دلار معامله شد

بایننس کوین با قیمت ۱۷۵ دلار معامله شد

در چند روز گذشته؛  بیت کوین‌، اتریوم و  بایننس کوین با افزایش قیمتی که داشتند سودهای خوبی به جیب تریدرهای باهوش رساندند. یک پایه‌ی حمایتی بالاتر از سطح ۱۲۰ دلار با قیمت بایننس کوین تشکیل شد که همین موضوع روند صعودی این ارزها را رقم زد.

قیمت سطح مقاومت ۱۵۰ دلار را پاک کرد و درست بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (۴ ساعت) قرار گرفت. در نمودار ۴ ساعته جفت ارز بایننس کوین با دلار‌، یک شکاف بالاتر از یک خط روند نزولی قابل توجه با مقاومت در حدود ۱۳۰ دلار وجود داشت.

حدود ۲۰ درصد این جفت ارز را به هم رساندند و قیمت آن نیز بیش از ۱۷۵ دلار افزایش یافت. نزدیک به ۱۷۶ دلار‌، بالاترین رکورد جدید در همه‌ی زمان‌ها ایجاد شده و قیمت در حال حاضر باعث تحکیم سود می‌شود. مرحله ۲۳.۶ درصد اصلاح فیبر در مرحله‌ی  صعودی از پایین‌ترین سطح ۱۲۶ دلار به بالاترین سطح ۱۷۶ دلار در حال آزمایش است.

طبق گزارش سایت ‌newsbtc.com ، حمایت قابل توجه بعدی نزدیک منطقه ۱۵۰ دلاری است. از پایین‌‌ترین سطح نوسان ۱۲۶ دلاری تا بالاترین سطح ۱۷۶ دلار ، این همان مرحله‌ی ۵۰ درصد تغییر قیمت Fib در حرکت صعودی است.

بنابراین؛ در کوتاه مدت‌، افت در زیر سطح ۱۵۰ دلار ممکن است علاقه زیادی به خرید پیدا کند. هر گونه ضرر بیشتر ممکن است درهای فشار برای حمایت از سطح ۱۲۵ دلار را باز کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید