سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه افراد مشهور برایان بروکس در دانشکده حقوق دانشگاه شیکاگو ، آلما مادر ، JD...

برایان بروکس در دانشکده حقوق دانشگاه شیکاگو ، آلما مادر ، JD تحصیل کرده است ومعروف به Coinbase ، FDIC ، Fannie Mae است

من همیشه اعتقاد داشتم این ایده که دولت باید بلاکچین را توسعه دهد یا در واقع فناوری را برای یک ارز رمزنگاری شده خاص ایجاد کند ، معنایی بیش از این ندارد که بگویم دولت باید آمازون یا گوگل را اداره کند زیرا اینها پایه های اصلی اینترنت هستند ”

زندگینامه:

پیش از این رئیس تیم حقوقی Coinbase ، برایان بروکس یکی از ستاره های برجسته 2020 در قوانین رمزنگاری است. وی که در هاروارد و دانشگاه شیکاگو تحصیل کرده است ، قبل از پیوستن به تیم بانک OneWest ، فعالیت طولانی در قانون خدمات مالی داشت. در OneWest ، بروکس در کنار استیون منوچین و جوزف اوتینگ کار می کرد که بعداً به ترتیب وزیر خزانه داری و کنترل کننده ارز می شوند.

بروکس 2020:

بروکس در ماه مارس به دفتر بازرسان واحد پول پیوست و در ماه مه با استعفا از اوتینگ ، به عنوان مدیر کنترل وظیفه درآمد. سوابق وی در زمینه fintech و رمزنگاری ، در کنار علاقه گسترده مردم به بهبود پرداخت ها ، منجر به ایجاد یک واکنش جدی در فعالیت های OCC در این زمینه شد. در تابستان ، OCC تصمیم قطعی ای را اعلام كرد كه در واقع بانك های دارای مجوز فدرال می توانند ارزرمزنگاری  را به حضانت بر عهده بگیرند. اگرچه این بدان معنا نیست که هر چنین بانکی  ارزرمزنگاری مشتری را برای خود نگه می دارد ، اما ارائه چنین راه حل هایی را بر دوش بانک ها می اندازد ، زیرا آنها دیگر نمی توانند تنظیم کنندگان را به دلیل کمبود خدمات حضانت مقصر بدانند. ماه ها بعد ، OCC گام فراتر رفت و تأیید کرد که این بانک های ملی می توانند ذخایر پایدار کوین را نگه دارند. تمرکز بروکس بر ارزرمزنگاری در واقع با بازخورد قانون گذاران و همچنین نهادهای نظارتی ایالتی روبرو شد.

بروکس 2021:

در طول دوره تصدی خود در OCC ، بروکس از مقام کنترل کننده سقوط کرد.پست کامل نیاز به نامزدی ریاست جمهوری و تأیید سنا دارد. گرچه دونالد ترامپ سرانجام بروکس را در ماه نوامبر نامزد کرد ،دولت وارد دوره lameduck شد. سنا ، همانطور که با چرخه انتخابات واقعاً روان پریش روبرو شده بود ، بروکس  هرگز جلسات تأیید را تعیین نکرد. و بنابراین ، در ماه ژانویه ، بروکس خواستار ترک آن در OCC شد و پست را برای نامزد جو بایدن باز گذاشت.

و آینده؟ بروکس اظهار داشته است که او می خواهد اولین ماه پس از OCC را در مکانی نامشخص در ساحل بگذراند. فراتر از این ، او در مورد برنامه های ملموس خود سکوت اختیار کرده است. بازگشت به بخش خصوصی قطعاً محتمل به نظر می رسد ، خصوصاً با توجه به اینکه دولت بایدن علاقه ای به عضویت در انتصابات دوره ترامپ نخواهد داشت.

با این حال ، بروکس نظرات خود را در مورد مسیری که می بیند در آینده به عنوان دارایی انتخاب می شود ، بیان کرد: “تز من این است که آینده مالی مانند اطلاعات 25 سال پیش در اینترنت اجتناب ناپذیر است و ما باید آماده شویم بانک ها ،و منشورهای بانکی را برای آن جهان آماده کنیم. “

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید