سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار برش بیت کوین از طریق 17000 دلار با افزایش نزدیک به سقف...

برش بیت کوین از طریق 17000 دلار با افزایش نزدیک به سقف بازار

 

این افزایش سرمایه کل بازار بزرگترین ارز رمزنگاری  شده را با بیش از 315 میلیارد دلار اعلام کرده است که تنها اندکی از اوج 335 میلیارد دلاری آن است.

از زمان پایین آمدن سالانه زیر 4000 دلار در ماه مارس ، زمانی که قیمت ها بیش از 50 درصد در یک روز سقوط کردند ، BTC بیش از 330 درصد بازگشت کرد. از 1 ژانویه ، ارز رمزپایه پیشرو 130٪ افزایش یافته است.

بن ژو ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت مشتقات صرافی Bybit ، در نامه ای به CoinDesk گفت: “افزایش چشمگیر” BTC در سال 2020 تا حد زیادی مسیر آن را منعکس می کند. اما یک تغییر اصلی این بار “تزریق پول نهادی است. “با جهش مجدد روز دوشنبه ، BTC در حال حاضر تقریباً 15 درصد پایین تر از اوج خود یعنی تقریبا 20،000 دلار است که در دسامبر 2017 تنظیم شده است.

طبق Coindesk.com ، ارزهای رمزنگاری جایگزین (altcoins) در طول بیت کوین ردیابی می شوند. در آخرین به روزرسانی پیشرو altcoin ether )ETH) با قیمت 465 دلار معامله می شود که در این ماه 20 درصد رشد دارد. Litecoin )LTC) تا به امروز حدود 30٪ در ماه در حال افزایش است. حتی Dogecoin که پس از مدت کوتاهی از هجوم TikTok در ژوئیه سکوت اختیار کرد ، دوشنبه تقریباً 10٪ افزایش یافت و در ساعات معاملات بعد از ظهر بخشی از سود خود را پس داد.

علی رغم موفقیت خوب BTC در یک رافت بازار محور کاملاً نقطه ای که توسط سرمایه گذاران آمریکای شمالی تقویت می شود ، حجم معاملات نسبتاً چشمگیر باقی مانده است. به عنوان مثال ، مقدار ماهانه جفت معاملات BTC / USD Coinbase از ماه ژوئن تقریبا ثابت مانده است.

نوامبر می تواند یک تغییر در این روند باشد ، با این حال ، که معاملات فرابورس با یک نرخ ثابت در حال رشد است. در نیمه راه نوامبر ، مبلغ میز پیشرو در صنعت B2C2 تقریباً برابر با کل ماه اکتبر بود ، گفت که بنیانگذار ماکس بونن در یک ایمیل. وی گفت: “قیمت های بازار نیز می توانند کم و زیاد شوند.” ژو به CoinDesk گفت که “BTC همچنان به حرکت خود ادامه می دهد.” “تا زمانی که قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود نرسد ، ممکن است حداقل مقاومت داشته باشیم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید