چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار برنامه وام دهی کوین بیس متوقف شد

برنامه وام دهی کوین بیس متوقف شد

بر‌اساس گزارشات منتشر شده از پست وبلاگی اخیر شرکت کوین بیس، این پلتفرم به اجبار از سوی کمیته بورس و اوراق بهادار، تصمیم به توقف طرح وام دهی خود گرفته است.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی کوین بیس در پست وبلاگی که امروز منتشر کرده است خبر از توقف محصول وام دهی بحث‌برانگیز خود داده و بیان کرده است: ما در راستای تلاش‌های خود در جهت ایجاد شفافیت نظارتی، تصمیم سختی اتخاذ کرده‌ایم و برنامه USDC APY را راه‌اندازی نخواهیم کرد.

کوین بیس همچنین گفت: لیست انتظار این برنامه، که صدها هزار نفر در آن نام‌نویسی کرده بودند را لغو خواهیم کرد.

گفتنی است که اعلام راه‌اندازی این محصول از سوی کوین بیس، منجر به واکنش شدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار شد و این نهاد، صرافی آمریکایی را به شکایت تهدید کرد.

برایان آرمسترانگ مدیرعامل کوین بیس به طور علنی فاش کرد: کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده این شرکت را با شکایت در مورد محصولی که هنوز راه اندازی نشده تهدید کرده است.

این شرکت دولتی همچنین، SEC را به دلیل خودداری از افشای حقایق در خصوص اینکه چرا معتقد است برنامه بازدهی این پلتفرم یک اوراق بهادار ثبت نشده است، مورد انتقاد قرار داد.

وی در آخر افزود: خدمات وام دهی سال‌ها است که وجود دارد و این بدان معناست که کوین بیس تحت نظارت غیر ضروری توسط تنظیم کننده‌ها قرار گرفته است.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید