سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه افراد مشهور بری سیلبرت: در سال 2013 همه‌ی مردم فکر میکردند که ما روی...

بری سیلبرت: در سال 2013 همه‌ی مردم فکر میکردند که ما روی بیت کوین سرمایه گذاری کردیم دیوانه هستیم،اما، حالا ما را نگاه کنید

بری سیلبرت  یکی از  اولین  سرمایه  گذاران در صنعت ارزهای دیجیتال بود و سرمایه گذاری خود را در ارز‌های دیجیتال در سال 2012 شروع کرد. قبل از  ورود به دنیای  ارز‌های دیجیتال، لیسانس خود را در رشته‌ی امور مالی  از دانشگاه Emroy  (امروی) دریافت کرد و به عنوان یک بانکدار سرمایه گذار در Houlihan Lokey مشغول به کار بود. او دوتا از معروف ترین شرکت های آن کشور را به نام های Grayscale Investments و Digital Currency Group در صنعت ارزدیجیتال تاسیس کرد.

Grayscale بیشتر به دلیل اعتماد سرمایه گذاری بر روی بیت کوین شناخته شده است وDCG (Digital Currency Group) بودجه‌ی لازم را برای شرکت‌های مرتبط با بلاکچین  فراهم میکند.

سیلبرت یکی از سرمایه گذاران اولیه‌ی Coinbase و ریپل (Ripple) است.

سیلبرت توسط Ernst & Young به عنوان کار افرین  سال  انتخاب شده است و همچنین در لیست 40 Under 40 قرار  گرفته است.

در سال 2020 سیلبرت همچنان  شرکت‌های خود را به بازار ارز‌های دیجیتال هدایت کرد، در حالی قیمت بیت کوین در ماه دسامبر واقعا شروع به کاهش کرد و Grayscale کمپین drop gold با یک تبلیغ تلوزیونی 30 ثانیه‌ای در شبکه های بزرگ ایالات متحده  باز گرداند.

Digital Currency Group به میزان قابل توجهی در سال 2020 گسترش پیداکرد. در ماه  اگوست DCP  اعلام کرد که با شرکت Foundry شروع به استخراج ارز‌های دیجیتال کردند. هدف این شرکت جدید تأمین تقاضای نهادی برای دستیابی به سرمایه است و همچنین تأمین مالی تجهیزات استخراج ارز‌های دیجیتال و خدمات مشاوره ای را نیز ارائه می‌دهد.

در ماه سپتامبر DCG ارزدیجیتال Luno را خریداری کرد.

مارکوس سوانپول (Marcus Swanepoel)، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Luno، گفت که پشتیبانی کامل DCG به توسعه و گسترش مشتریان جدید کمک خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید