پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه آموزش اتریوم بزرگنمایی کافیست، اتریوم کم‌تر از ۱،۵۰۰ دلار ارزش دارد

بزرگنمایی کافیست، اتریوم کم‌تر از ۱،۵۰۰ دلار ارزش دارد

استراتژیست بانک جی پی مورگان در آخرین مصاحبه رسمی خود اظهار داشت: قیمت فعلی اتریوم یک بزرگنمایی فاحش است. وی در ادامه، قیمت منصفانه این ارز دیجیتالی را کم‌تر از ۱،۵۰۰ دلار برآورد کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ نیکولاس پانگیرتزوغلو، استراتژیست بانک جی‌پی مورگان می‌گوید که ارزش منصفانه اتریوم بسیار کمتر از قیمت فعلی آن است.

او طبق مجموعه‌ای از محاسباتش بر اساس فعالیت شبکه اتریوم، ارزش منصفانه این ارز دیجیتال را ۱,۵۰۰ دلار می‌داند که ۵۱ درصد کمتر از ارزش کنونی اتر است.

یکی از استدلال‌های کلیدی پانگیرتزوغلو درباره دیدگاهش این است که شبکه اتریوم دیگر چندان منحصر به فرد نیست و با رقبای سرسختی مانند اولنچ و سولانا رو به رو است.

پیش از این اتریوم پیشگام مفهوم و اجرای قراردادهای هوشمند در بازار ارزهای رمزنگاری شده بود. اما این ویژگی اکنون توسط زنجیره‌های زیادی به نام (قاتلان اتریوم) به اشتراک گذاشته شده است که با ارائه ویژگی‌های مشابه به دنبال جلب سهم اتریوم از بازار هستند.

پانیگریتزوغلو در این خصوص تأکید کرد: اتریوم دیگر منحصر به فرد نیست. شما پیش‌تر شاهد رقابت بایننس و سولانا بر سر اجرای قراردادهای هوشمند بوده‌اید و در آینده موارد بیشتری از این دست نیز وجود خواهد داشت.

در حالی که جایگزین‌های شبکه اتریوم با قدرت زیادی وارد بازار شده‌اند، اما غلبه بر جلوه‌های شبکه اتریوم دشوار است. حتی با وجود سرمایه گذاری‌های سنگین (VC) که از آن‌ها حمایت می‌کند، بیشتر نوآوری‌ها هنوز در اتریوم اتفاق می‌افتد و سپس به پروژه‌های دیگر سرایت می‌کند.

این مورد مربوط به منابع مالی غیر متمرکز (defi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است، ویژگی‌هایی که ابتدا در اتریوم ظاهر شدند و سپس به زنجیره‌های دیگر انتقال یافتند.

لینک منبعnews.bitcoin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید