چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار بلاکچین برای هودلینگ خوب است ، اما برای رأی دادن نه

بلاکچین برای هودلینگ خوب است ، اما برای رأی دادن نه

. این ارز در طول هفته بیش از 12 درصد افزایش یافته و اکنون با مارک 18000 دلار بازی می کند. و این فقط دلار آمریکا نیست که بیت کوین می پردازد. همچنین در برابر روبل روسیه ، پزوی کلمبیا ، واقعی برزیل ، لیر ترکیه و پوند سودان به بالاترین حد خود رسیده است. افزایش آن ، اکنون 375 درصد بالاتر از نقطه ای است که سرمایه گذار طلا پیتر شیف به طور اتفاقی به عنوان پایین بیت کوین خوانده است ، لزوما باعث می شود تحلیلگران از بالا رفتن سطح آن بپرسند.

یک کارشناس پیش بینی می کند که بیت کوین به زودی 22000 دلار برسد ، با استناد به نرخ HODL و بودجه ، کاهش ذخایر بیت کوین و رشد انباشت نهادی. در گزارشی ، توماس فیتزپاتریک ، تحلیلگر ارشد سیتی بانك ، مشتریان نهادی این بانك را هدف قرار داد و وی 318000 دلار تا دسامبر 2021 پیش بینی كرد.

در چین حداقل یک بانک متوجه این موضوع شده است. بانک ساختمانی چین صرافی دیجیتال Fusang را برای انتشار 3 میلیارد دلار اوراق بهادار بدهی انتخاب کرد. اوراق قرضه قابل رمزگذاری و قابل مبادله با بیت کوین است. اما این اتفاق نمی افتد ، حداقل به این زودی ها. بلافاصله پس از اعلامیه ، فوسانگ اظهار داشت كه صدور تا اطلاع بعدی به درخواست صادر كننده به تأخیر می افتد.

در آمریکا ، جی کلیتون ، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعلام کرد که پست خود را ترک می کند. کلیتون قبلاً به سرمایه گذاران بیت کوین گفته بود که نمی توانند انتظار داشته باشند در مبادلات اصلی و بدون مقررات قوی تجارت کنند.

زنجیره بلوک همچنان به یافتن کاربردهای جدید می پردازد. به عنوان مثال ، IBM در حال همکاری با تولید کننده نساجی آلمانی Kaya & Kato است تا از زنجیره بلوک برای ردیابی زنجیره های تامین در صنعت مد استفاده کند. فرودگاه آلبانی در نیویورک از زنجیره بلوک برای ردیابی نظافت استفاده می کند ، در حالی که BitPay در حال راه اندازی سرویس جدیدی است تا مشاغل را قادر به پرداخت با استفاده از ارزهای رمزپایه کند.

اما ممکن است بلاکچین برای مدتی کوتاه از سیستم های رأی گیری دور شود. کارشناسان امنیتی در MIT می گویند که استفاده از فناوری رأی گیری در بلاکچین ممکن است خطر هکرها برای دستکاری در انتخابات را افزایش دهد.

هرچند همه خبرهای خوبی برای روزنامه نگاران ارز رمزپایه نیست. Binance از Forbes و دو روزنامه نگار آن شکایت کرده است. این نشریه ادعا کرده بود که بایننس طرحی برای جلوگیری از نظارت بر مقررات ایالات متحده داشته است. این شرکت ادعا را رد کرده و خواهان جبران خسارت و مجازات است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید