جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار بنیان گذار الیپتیک ؛ بانک ها بسیار به بیت کوین علاقه مند...

بنیان گذار الیپتیک ؛ بانک ها بسیار به بیت کوین علاقه مند هستند‌

طبق گزارش کوین تلگرام؛ تام رابینسون‌، بنیانگذار شرکت بزرگ رمزنگاری انگلیسی Elliptic ، اظهار داشت که شرکت وی شاهد افزایش گسترده ای در سوالات مربوط به بیت کوین از بانک های جهانی است.

طی دو ماه گذشته ، مقامات اجرایی موجی از تقاضای مرتبط با بیت کوین از موسسات بانکی مستقر در ایالات متحده را یادداشت کردند. طبق گفته رابینسون ، چندین موسسه مالی در ایالات متحده “به طور جدی در حال راه اندازی نوعی سرویس ارز رمزنگاری شده هستند”. به گفته مجریان ، بانک های انگلیس از نظر افزایش تقاضا بیشترین میزان را در اختیار داشتند.

Elliptic در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد و خدمات اطلاعات رمزنگاری را به مشتریان پررنگ ، مانند سازمان های دولتی و صرافی های رمزنگاری ارائه می دهد. این شرکت با مقامات ایالتی از جمله اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده کار می کند.

مگان پرندرگست میلارد ، مدیر عامل شرکت ریسک و انطباق Guidepost Solutions ، فکر می کند که روند رو به رشد بیت کوین در میان موسسات مالی سنتی در میان تصویب زیاد طبیعی است. ادعا می شود كه Prendergast Millard شروع به باز كردن ارزهای دیجیتال به روشی مشابه مبادلات رمزنگاری برای نگه داشتن هزاره ها و نسل Z در شركت ، منطقی است.

Prendergast Millard همچنین خاطرنشان کرد که “موسسات مالی به دنبال حفظ مشتریان خود هستند و آنها باید در مورد اینکه این افراد چه کسی هستند فکر کنند.”

گزارش جدید درست پس از آن اعلام شد که بانک نیویورک ملون ، قدیمی ترین بانک در ایالات متحده ، اعلام کرد قصد دارد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را به عنوان مدیر دارایی از طرف مشتریان خود نگهداری و معامله کند. رومن رگلمن ، معاون ارشد اجرایی رئیس و رئیس دیجیتال در BNY Mellon ، فکر می کند که ادغام کامل دارایی های دیجیتال در زیرساخت های بانکی سنتی سه تا پنج سال دیگر به طول می انجامد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید