سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار به زودی شاهد تغییر قوانین بازی خواهیم بود

به زودی شاهد تغییر قوانین بازی خواهیم بود

رئیس NYDG می‌گوید: شرکت های بزرگ هفته آینده نقاط عطف بیت کوین را علنی خواهند کرد و کم و بیش می‌توان ضربه طبل تغییر قوانین بازی را شنید.

به گزارش ارزنیوز؛ رابی گاتمن، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری بیت کوین NYDIG گفت: ما در آستانه پذیرش انبوه بیت کوین هستیم.

گاتمن، همچنین بنیانگذار و مدیر دارایی 10 میلیارد دلاری استون ریج، در 15 مارس به پادکست On the Brink گفت: انتظار می‌رود شاهد اعلامیه‌های برخی از شرکای استراتژیک شرکت باشیم که این اعلامیه چشم انداز مالی سنتی را به شدت تغییر خواهد داد.

گاتمن افزود: من فقط می‌دانم که از هفته آینده کم و بیش شروع می‌شود، شما می‌توانید یک ضربه طبل مطلق از نقاط عطف تغییر بازی را از سوی برخی از این شرکت‌ها بشنوید.

در 8 مارس، NYDIG یک دوره‌ی رشد 200 میلیون دلاری را به رهبری چندین شرکت بزرگ مالی از جمله مورگان استنلی، نیویورک لایف، MassMutual، مدیریت صندوق سوروس و FS Investments به پایان رساند. سایر شرکای NYDIG شامل شرکت‌های fintech Kasasa ،Nymbys و Moven هستند.

اما گاتمن دقیقا بیان نکرد که کدام شرکا اعلامیه می‌دهند، او تنها اشاره کرد که این خبر می‌تواند شامل دسترسی بیشتر به بیت کوین، برای عموم مردم و همچنین سایر محصولات و خدمات باشد.

جالب توجه است، یکی از محصولات ارائه شده NYDIG به شرکت های شریک (خزانه داری شرکت) نام دارد و شامل مجموعه‌ای از راه حل‌های خزانه داری است که به منظور تولید شرکت‌ها برای نگه داشتن بیت کوین ساخته شده است.

 گاتمن همچنین گفت: که اطلاعیه‌ها به طور تدریجی نکات جدیدی را در رابطه با پذیرش بیت کوین، در دسترس بودن بیت کوین، محصولات و خدمات بیت کوین در فضای مالی سنتی موجود نشان خواهد داد.

ماه گذشته، NYDIG برای راه اندازی یک صندوق جدید مبادله شده با بیت کوین، مدارک خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه کرد.

در حال حاضر، این شرکت بیش از 3 میلیارد دلار دارایی دیجیتال را کنترل می‌کند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید