چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار بیتفینکس بازپرداخت وام تتر را عمومی کرد

بیتفینکس بازپرداخت وام تتر را عمومی کرد

Bitfinex ، شرکت خواهر متمرکز Bitcoincoin Tether ، امروز در بیانیه‌ی کوتاهی فاش کرد که مانده حقوق وام ۵۵۰ میلیون دلاری تتر را بازپرداخت کرده است. این اقدام به طور کامل وام بیشتر ۷۵۰ میلیون دلاری از خط اعتباری ۹۰۰ میلیون دلاری را که برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، را خواهد بست.  یک خط اعتباری در مرکز یک دادخواست دستکاری بازار نیویورک و یک دادخواست دادستان کل نیویورک‌، از جمله سایر موارد قانونی این اقدامات است.

استوارت هوگنر ، مشاور عمومی بیتفینکس ، نوشت: “بیتفینکس خوشحال است كه اعلام كرد در ژانویه مانده 550،000،000 دلار تسهیلات وام گردان معوق را به تتر بازپرداخت كرد.  این پرداخت را با ارز فیات وصل شده به حساب بانکی تتر انجام شده است. تمام سود بدهی پرداخت شده است.

طبق سایت کوین تلگراف اقدامات قانونی مربوط به وام تا زمان بازپرداخت وام همچنان ادامه دارد. در نتیجه وام ، iFinex Inc. ، هم شرکت مادر تتر و هم بیتفینکس ، با چندین پرونده قضایی روبرو شده است که می گوید شرکت، تتر بدون پشتیبان صادر کرده است که بعداً برای دستکاری در بازار استفاده شده است.

این شرکت اکنون مورد انتقاد دادستان کل نیویورک قرار گرفته است. ماه گذشته ، iFinex خواستار بازگرداندن تاریخ آزمایشی شد تا شرکت بتواند اسناد مورد تقاضای دادستان کل کشور را تولید کند ، این دومین تاخیر درخواست شده توسط این شرکت است.

به نظر می رسد Bitfinex و Tether CTO پائولو آردوینو در رسانه های اجتماعی یک پیروزی را پشت سر می گذارند و جامعه “Tether truthers” را که ادعا می کنند استیبل کوین بیت کوین خطر بزرگی برای دنیای ارز های دیجیتال ایجاد می کند ، در میان مسائل حقوقی iFinex به زودی از بین نمی برد ، سرگرم کننده بودند.

 

https://cointelegraph.com/news/amid-ongoing-legal-proceedings-bitfinex-announces-tether-loan-repayment

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید