چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار بیت کوین، نابودگر انرژی!

بیت کوین، نابودگر انرژی!

الیزابت وارن، سناتور آمریکایی از مشکلات زیست‌محیطی ارزهای دیجیتال انتقاد کرد و از کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا خواستار قانون‌گذاری هرچه سریع‌تر شد.

به گزارش ارزنیوز؛ در مکالمهٔ اخیر الیزابت وارن (Elizabeth Warren)، سناتور آمریکایی با اندی سرور (Andy Serwer)،  مسئول یاهو فاینانس (Yahoo Finance)، الیزابت وارن به تأثیرات زیست‌محیطی بیت کوین پرداخت.

الیزابت وارن، عقیده دارد که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، مشکلات زیادی به وجود می‌آورند. مشکل تأثیرات زیست‌محیطی یک مسئلهٔ مهم است. وی افزود: منظور من این است، انرژی بسیار زیادی صرف کارکردن ارزهای دیجیتال می‌شود.

یکی از موضوعات داغ ارزهای دیجیتال در سال 2021، مصرف بسیار زیاد انرژی بیت کوین است، به‌طوری‌که نمایندگان نیویورک اخیراً لایحه‌ای را پیشنهاد کردند که استخراج آن را به مدت سه سال متوقف می‌کند.

سناتور آمریکایی، خاطرنشان کرد، سپرده‌های بانکی به این اندازه انرژی مصرف نمی‌کنند و از مردم خواست نسبت به انتخاب‌هایشان “حساس‌تر” باشند.

وقتی صحبت از قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال ‌شد، این نامزد پیشین ریاست‌جمهوری با اشاره به تخصص کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گفت: من مجدداً این مسئله را به عهدهٔ SEC می‌گذارم. این یک یادآوری است که ما به یک آژانس قانون‌گذاری قوی احتیاج داریم که می‌تواند خود را به‌روز کند.

وارن در حضور ماه مارس خود در CNBC، پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین پایان بدی خواهد داشت.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید