جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار بیت کوین برای اولین بار به ۵۰ هزار دلار رسید

بیت کوین برای اولین بار به ۵۰ هزار دلار رسید

بیت کوین اکنون تنها در سال ۲۰۲۱ بازگشت سرمایه ۷۲ درصدی را ثبت کرده است. از زمان ثبت مجدد کمترین قیمت سال ۲۰۲۰ میلادی خود یعنی ۳۸۰۰ دلار از مارس ، ارز رمزنگاری شده همچنین ۱۲۰۰ درصد بازده سرمایه گذاری (ROI) نیز ارائه کرده است.

قیمت بیت کوین سال بسیار خوبی داشت. ارز رمزنگاری شده در اواخر ماه اکتبر به سختی ۱۳ هزار دلارشکست ، پس از گزارش های هیجان انگیز پی پال، از حدود ۸۰۰۰ دلار در سال ۲۰۲۰ شروع شد.

آن زمان بود که تغییرات سهمی ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ آغاز شد. تنها دو ماه بعد ، بیت کوین بالاترین رقم قبلی خود یعنی ۲۰۲۰ هزار دلار را شکست و سفینه فضایی سفینه فضایی را به ماه برد.

بیت کوین در روز دوم ۲۰۲۱ قیمت ۳۰ هزار دلار پشت سر گذاشت ، پس از آن ۵ روز طول کشید و در ۷ ژانویه ۲۰۲۱ ، بیت کوین قیمت ۴۰ هزار دلار شکست و به بالاترین قیمت خود در تاریخ ۸ ژانویه با قیمت ۴۲دلار رسید. پس از آن ، بیت کوین تصحیح ۳۰ درصدی را انجام داد تا سطح زیر ۳۰ دلار را دوباره آزمایش کند. در طی بازار گاو ی۲۰۱۷ ، این نوع اصلاحات معمول بود.

دوشنبه گذشته ، این شرکت بزرگ از خرید بیت کوین در ژانویه به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خبر داد. نرخ ارز رمزنگاری شده بلافاصله با قیمت ۴۲ هزار دلار بالاتر از ۸8 ژانویه ATH افزایش یافت و بزرگترین شمع روزانه خود را تاکنون ثبت کرده است.

طبق سایت cryptopotato.com جالب است به یاد داشته باشید که رشد قیمت بیت کوین طی چند ماه گذشته کل صنعت را به سمت بالا سوق داده است.

عمده آلت کوین ها سودهای جدی را به ثبت رسانده اند زیرا کل سرمایه بازار در حال حاضر بیش از ۱.۵تریلیون دلار است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید