جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار بیت کوین بهترین سرمایه غیر تورمی

بیت کوین بهترین سرمایه غیر تورمی

کارل آیکان در مصاحبه‌ای با CNBC گفته است، بحران بعدی بازار در پیش خواهد بود و به عقیده‌ی او بیت کوین بهترین ابزار برای مبارزه با تورم می‌باشد.

به گزارش ارزنیوز؛ سرمایه‌گذار میلیاردر، کارل آیکان در مصاحبه‌ای با CNBC گفته است، بحران بعدی بازار ممکن است در پیش باشد و به عقیده‌ی او بیت کوین می‌تواند بهترین ابزار برای مقابله با تورم باشد. با وجود ادامه دولت ایالات متحده به تحریک بازار، چاپ پول و افزایش تورم، ایکان اظهار داشت که می‌ترسد ارزش دلار کمتر شده و قیمت کالاها افزایش یابد.

صحبت‌های او با اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، مبنی بر افزایش تورم بر اثر مشکلات عرضه در برخی بخش‌ها، هم‌جهت بوده است.

پاول در اظهارات خود گفت: با ادامه بازگشایی اقتصاد و افزایش هزینه‌ها، ما به دلیل تنگناهای عرضه در برخی بخش‌ها شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم. این تأثیرات بزرگ‌تر و طولانی‌تر از آنچه پیش بینی می‌شد بوده است، اما انتظار می‌رود تورم به سمت هدف بلند مدت 2 درصدی که ما پیش بینی کرده‌ایم کاهش یابد.

آیکان همچنین از سرمایه گذاری میلیارد دلاری در ارزهای رمزپایه در سال جاری نام برد. رایان آدامز، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Mythos Capital and Bankless، حدس زد که آیکان ممکن است راه حلی برای تورم در نظر داشته باشد.

همچنین این میلیاردر هنوز معتقد است که ممکن است جایگزینی برای سرمایه گذاری در بازار سهام وجود داشته باشد و ارزهای رمزنگاری شده ارزش بررسی را دارند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید