چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار بیت کوین تسهیل‌‌گر اقتصاد/ جای زنان در رمزنگاری خالی است

بیت کوین تسهیل‌‌گر اقتصاد/ جای زنان در رمزنگاری خالی است

تیم دراپر می‌گوید، بیت کوین اقتصاد جهانی را ساده می‌کند و مردم در حال حاضر بیت کوین را به ارز فیات ترجیح می‌دهند.

به گزارش ارزنیوز؛ سرمایه‌ گذار نجات دهنده، تیم دراپر، در ارائه برخی از نکات سرمایه گذاری برای افراد تازه وارد فضای رمزنگاری، همچنان به نظرات خود در خصوص صعودی بودن بیت کوین اصرار می‌ورزد.

در اجلاس وب کولیژن، دراپر گفت: بیت کوین می‌تواند انگیزه‌ دولت‌های سراسر جهان را در جلب توجه و فداکاری برای شهروندانشان تشدید کند.

به گفته‌‌ی این سرمایه گذار ریسک پذیر رمزنگاری شرایط بازی را مساوی می‌کند، بنابراین نمایندگان دولت‌ها مجبورند که اگر می‌خواهند زندگی مردم را بهتر کنند، به انتخابی مهم دست بزنند، در غیر این صورت بیت کوین آن‌ها را به مسیری که در نظر دارد می‌کشاند.

وی افزود: مردم در حال حاضر فهمیده‌اند که باید بیت کوین را به ارز فیات ترجیح دهند.

بیت کوین جهان را از نقطه نظر اقتصادی تسهیل می‌کند زیرا یک ارز بین‌المللی است، هیچ مرزی ندارد و به یک ملیت یا کشور دیگر وابسته نیست.

وی عنوان کرد: سرمایه گذاران علاقه مند به دریافت بیت کوین می‌توانند با تهیه یک کیف پول دیجیتال به آسانی در اقتصاد رمزنگاری عضو شوند.

گزارش اخیر از مبادله رمزنگاری جمینی (gemini) نشان می‌دهد که زنان ایالات متحده بیش از مردان علاقه مند ورود به دنیای رمزنگاری هستند، در حالی که گزارشی از مجمع جهانی اقتصاد نشان داده‌ است که زنان در صنایع مرتبط با فناوری بلاکچین کمتر از مردان حضور دارند.

دراپر در آخر خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد از 14 کیف پول بیت کوین فعال فقط یک والت متعلق به زنان است، این در حالی است که زنان 85 درصد از هزینه‌های خرده فروشی در ایالات متحده را کنترل می‌کنند.

دراپر که یک متحرک صعودی بزرگ برای بیت کوین می‌باشد، معتقد است: پس از ترک سهام عمومی به نفع رمزنگاری در دو سال پیش، تعداد زیادی از سهام خود را به بیت کوین اختصاص داده است.

سال گذشته، وی پیش بینی کرد که قیمت دارایی رمزنگاری تا سال 2023 به 250 هزار دلار خواهد رسید.

قیمت حال حاضر بیت کوین 51،773 دلار می‌باشد که در 24 ساعت گذشته 6 درصد کاهش یافته است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید