پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار بیت کوین تصحیح می کند پایین ، اتریوم و آلت کوین ...

بیت کوین تصحیح می کند پایین ، اتریوم و آلت کوین تسریع می شوند

قبل از شروع اصلاح روند نزولی ، قیمت بیت کوین به بالاترین قیمت همیشگی در حدود ۴۸ هزار۲۰۰ دلار افزایش یافت. BTC زیر مارک ۴۷ هزار دلار معامله شده است و در حال حاضر حدود ۴۶ هزار دلار است. با ۴۵ هزار دلار آمریکا ، حمایت اصلی بعدی زیر این است که احتمال اصلاح منفی بیشتر وجود دارد.

علاوه بر این ، کشش توسط اکثر سایر altcoins های بزرگ حاصل می شود. اتریوم در حدود ۱۸۳۰ دلار به بالاترین رکورد همیشگی معامله شده است و سود آن در حال تثبیت است. ایکس آر پی دوباره در حال افزایش است و ۰.۵۰۰ دلار می تواند به زودی آزمایش یا پاک شود.

پس از افزایش شدید ۴۸ هزار دلار ، روند نزولی با قیمت بیت کوین آغاز شد. BTC در زیر آستانه پشتیبانی ۴۷ هزار ۵۰۰ و ۴۶ هزار و ۸۰۰ USD معامله شده است. این معامله همچنین تحت ۴۶ هزار دلار معامله شد ، اما گاوها فعال بودند و به پشتیبانی ۴۵ هزار دلار نزدیک بودند. در صورت ضرر بیشتر ، قیمت می تواند تا سطح ۴۳ هزار دلار کاهش یابد.

بازار در یک صعودی با مقاومت کلیدی نزدیک به سطح ۴۷ هزار دلار مواجه است. بسته شدن بیش از ۴۷ هزار دلار می تواند افزایش جدیدی را به سطح ۴۸ هزار و ۴۸ هزار ۲۰۰دلار برساند.

قیمت اتریوم به خوبی ارائه شده و بیش از مارک ۱۸۰۰ دلار افزایش یافت. قبل از اصلاح قیمت پایین ، اتریوم در بالاترین قیمت همیشگی ۱۸۳۰ دلار معامله شد. در حدود ۱۸۰۰ دلار آمریکا به فروش می رسد. حمایت اولیه در حدود سطح ۱۷۵۰ دلار است ، در زیر آن ۱۷۱۰ دلار ممکن است با قیمت آزمایش شود

به گفته cryptonews.com ، در حالت صعودی ، بین 1820 تا 1830 دلار ، گاوها در حال مبارزه هستند. برای افزایش مداوم ، شکست واضح بالاتر از 1830 دلار می تواند درها را باز کند.

Cardano )ADA) بیش از ۱۰ درصد رشد کرده است و اکنون دقیقاً بالاتر از مقاومت ۰.۷۵۰ دلار معامله می شود. معاملات در حدود ۰.۸۰۰ دلار معامله شد و سودها اکنون در حال ادغام هستند. اگر دوباره صعود کند و از مقاومت ۰.۸۰۰ دلار عبور کند ، گاوها در کوتاه مدت می توانند ۱۰ درصد دیگر صعود کنند. توقف بزرگ بعدی ممکن است ۰.۸۸۰ دلار باشد.

قیمت XRP بیش از ۰.۴۶۵ دلار در حال جلب توجه است و بیش از ۰.۴۷۲ دلار معامله می شود. اگر بازار ثابت بماند و نرخ آن بالاتر از ۰.۴۸۸ دلار باشد ، احتمال شکست بالای مقاومت ۵۰۰ دلار وجود دارد. مبلغ ۰.۴۶۵ دلار پشتیبانی منفی است و به دنبال آن ۰.۴۵۰ دلار.

بیش از مارک ۱۰۰ دلار و ۱۰۰ میانگین متحرک اساسی ، بازار BNB تسویه حساب کرد. پس از وقفه ای در بالای کانال نزولی با مقاومت نزدیک به ۷۰ دلار در نمودار ۴ ساعته جفت BNB / USDT ، روند صعودی اخیر افزایش پیدا کرد.

این جفت ارز همچنین مبلغ ۱۴۰ دلار را شکست و بیش از ۱۴۸ دلار معامله کرد و به بالاترین سطح جدید در تاریخ رسید. اخیراً ، در همان خط ، شکاف بالاتر از یک کانال صعودی مقاومت در حدود ۱۲۰ دلار وجود دارد. این قیمت سیگنال های خوش بینانه زیادی را نشان می دهد و انتظار می رود که بیش از ۱۵۰ دلار باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید