پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار کوین در ازای اشتراک/ مجله تایم همکاری‌اش با رمزارزها را افشا کرد

کوین در ازای اشتراک/ مجله تایم همکاری‌اش با رمزارزها را افشا کرد

از این پس کاربران crypto.com می‌توانند اشتراک‌های 18 ماهه مجله تایم را با استفاده از CRO و ارزهای رمز پایه دیگر خریداری کنند.

به گزارش ارزنیوز؛ مجله‌ی تایم با همکاری Crypto، یک پلتفرم برجسته ارز دیجیتال، پرداخت رمزنگاری کاربران را برای دریافت اشتراک دیجیتال 18 ماهه این مجله پذیرفته است.

کاربرانی که هزینه پرداخت را با Crypto.org کوین یا CRO انجام دهند، در هر خرید خود تا 10درصد پول نقد دریافت خواهند کرد. همچنین این اشتراک دیجیتال 49 دلار ارزش دارد.

گزینه پرداخت با ارز رمزنگاری شده در حال حاضر فقط در ایالات متحده و کانادا در دسترس است و اجرای جهانی آن در ژانویه 2021 برنامه ریزی شده است.

کیت گروسمن، رئیس حال حاضر نشریه تایم، گفت: همکاری با Crypto.com بیانگر نوآورهای دیگر در آینده خواهد بود که به این مجله اجازه می‌دهد تا بتواند جامعه فعلی، 2.3 میلیون مشترکی، خود را گسترش دهد.

بهارات کریش، مدیر ارشد فناوری تایم گزینه ارز رمزنگاری را به عنوان یک پرداخت تحول دیجیتال و آخرین نمونه از چگونگی استقبال کاربران از زمان تولد فناوری‌های جدید به منظور تولید محصولات و پیشنهادات نوآورانه برای همه اعضای جامعه توصیف کرد.

مجله تایم امسال با آغوشی باز در فناوری‌های دیجیتال نفوذ کرده و به تازگی سه جلد از رمز توکن غیر مثلی مجله‌ی خود را با عنوان (آیا خدا مرده است) به حراج گذاشته است.

تایم برای جلد 5 آوریل 2021 خود با اشاره به ارزهای کاغذی مورد حمایت دولت پرسید که آیا فیات مرده است؟

Crypto.com یکی از طرفداران برجسته پرداخت ارز دیجیتال بوده و به کاربران تخفیف قابل توجهی برای پرداخت با رمزهای CRO بومی خود می‌دهد. این شرکت همچنین مجموعه‌ای از کارت‌های Visa پیش پرداخت را راه اندازی کرده است که به کاربران، پاداش نقدی پرداخت شده با رمزهای CRO را می‌دهد.

مجله تایم، نشریه مشهور اخبار آمریکایی که برای اولین بار در سال 1923 منتشر شد، اکنون ارزهای رمزپایه را به عنوان نوعی از پرداخت خود می‌پذیرد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید