سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار بیت کوین سود اتریوم و آلت کوین ها را به شدت کاهش...

بیت کوین سود اتریوم و آلت کوین ها را به شدت کاهش می دهد

قیمت بیت کوین پیش از آغاز تصحیح روند نزولی ، به بالاترین سطح جدید خود در تاریخ ۴۹ هزار و ۶۵۰ دلار افزایش یافت. BTC به زیر ۴۷ هزار  دلار کاهش یافت اما در  ۴۶ هزا ر دلار ثابت بود. در حال حاضر روند بهبودی بالاتر است اما نزدیک به ۴۷ هزار ۵۰۰دلار می تواند با مقاومت روبرو شود.

در مقابل ، بیشتر آلت کوین های بزرگ به طور چشمگیری پایین تر اصلاح می شوند. ETH / USD بیش از ۵ درصد کاهش یافته است و همچنین در زیر منطقه پشتیبانی ۱۷۰۰ دلار افزایش یافته است. XRP / USD از کمی بیشتر از ۰.۶۰۰ دلار به طرز چشمگیری کاهش یافته و پشتیبانی ۰.۵۲۵ دلار در حال نزدیک شدن است.

قیمت بیت کوین پس از معاملات به بالاترین قیمت همیشگی ۴۹۶۵۰ دلار ، با فشار فروش شدیدی روبرو شد. بیت کوین نتوانست ۵۰ هزار دلار امتحان کند و تصحیح روند نزولی را شروع کرد. این میزان زیر نرخ پشتیبانی ۴۷۵۰۰ و ۴۷ هزار دلار کاهش یافت. با این حال ، گاوها در نزدیکی سطح ۴۶ هزار دلار درگیر بودند. ۴۵ هزار دلار پشتیبانی کلیدی در هفته است.

براساس Cryptonews.com ، قیمت با مقاومت فوری در حال بهبود است و در ۴۷۵۰۰ دلار است. نزدیک به سطح ۴۸ هزار  دلار آمریکا اولین مقاومت عمده است. نزدیک به ۴۹ هزار ۵۰۰ دلار  و ۵۰ هزار ، مقاومت اصلی هفتگی در حال شکل گیری است.

یمت اتریوم نتوانست بالاتر از ۱۸۷۵ دلار باقی بماند و سقوط شدیدی را آغاز کرد. ETH تقریباً ۲۰۰ دلار کاهش یافت و ۱۶۶۰ دلار آزمایش کرد. قیمت بالاتر از ۱۷۰۰ دلار آمریکا بازیابی شد اما می تواند با چند مانع عمده نزدیک به ۱۷۵۰ دلار روبرو شود. منطقه اصلی محوری هفتگی اکنون حدود ۱۸۰۰ دلار آمریکا است.

در نزولی ، قیمت ممکن است بالاتر از ۱۶۵۰ دلار ثابت باشد. هر کاهش بیشتر می تواند در کوتاه مدت منجر به حمایت از قیمت ۱۵۰۰ دلار شود.

قیمت XRP روند صعودی خود را به سطح مقاومت ۰.۵۵۰ دلار رساند. قبل از اصلاح زیر ، قیمت بالاتر از سطح ۰.۶۰۰ دلار افزایش یافت. قیمت اکنون بیش از ۱۰ درصد کاهش یافته و پشتیبانی ۰.۵۵۰ دلار نیز شکسته است. در نزولی ، اولین حمایت بزرگ نزدیک به سطح ۰.۵۲۵ دلار است که در زیر آن بازار می تواند سطح پشتیبانی ۰.۵۰۰ دلار را نیز آزمایش کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید