چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار بیت کوین قصد دارد قیمت ۵۰ هزار دلار را برعکس اتریوم و...

بیت کوین قصد دارد قیمت ۵۰ هزار دلار را برعکس اتریوم و آلت کوین ها لمس کند

پس از شکست مقاومت ۴۸ هزار دلار بیت کوین، قیمت بیت کوین رشد جدیدی را آغاز کرد.  بیت کوین حرکت صعودی را  افزایش داد و از مقاومت ۴۹ هزار و ۹۰۰ دلار فراتر رفت. همچنین این معامله در حدود ۴۹ هزار و ۹۷۵  دلار معامله کرده و به بالاترین سطح جدید خود رسیده است و در حال حاضر در حال تحکیم سود است.

اکثر آلت کوین‌های بزرگ توکن‌هایی با سود بیشتر را نشان می‌دهند. قیمت اتریوم به بالای ۱۸۰۰ دلار برگشته است‌، اما برای سود بیشتر باید ۱۸۳۰ دلار رد شود.

قیمت بیت کوین پس از بهبودی شدید بیش از ۴۸ هزار دلار ، حرکت صعودی به خود گرفت. بیش از ۵ درصد بالاتر است و همچنین بالاتر از ۴۹ هزار دلار رسید. با ۴۹۹۵۷دلار آمریکا‌،  بیت کوین به بالاترین سطح معاملات خود رسید‌، اما نتوانست نقطه‌ی ۵۰ هزار دلار را لمس کند. در حال حاضر‌، سود در حال ادغام است و به نظر می‌رسد گاوها ممکن است تلاش دیگری برای پاکسازی ۵۰ هزار دلاری داشته باشند.

در نقطه ضعف‌، حمایت اولیه مشابه مبلغ ۴۹ هزار دلار است. اولین حمایت عمده نزدیک به مبلغ ۴۸۵۰۰ دلار است که در زیر آن قیمت ممکن است به ۴۸۰۰۰ دلار کاهش یابد.

طبق کریپتو نیوز؛ یمت اتریوم توانست قدرت خود را بالاتر از مارک ۱۷۵۰ دلار بدست آورد و همچنین مقاومت ۱۸۰۰ دلار را از بین ببرد. نزدیک به سطح ۱۸۳۰ و ۱۸۴۰ دلار برسد‌، اتریوم اکنون با مقاومت روبرو شده است. بسته شدن موفقیت آمیز بالاتر از سطح ۱۸۴۰ دلار آمریکا می تواند درهای بالاترین سطح تاریخ را باز کند.

این قیمت می‌تواند پیشنهادهای نزدیک به سطح ۱۷۸۰ دلار نزولی باشد. اکنون حمایت بزرگی در نزدیکی سطح ۱۷۵۰ دلار آمریکا در حال ظهور است که در زیر آن قیمت می‌تواند ۱۷۱۰ دلار برسد.

Cardano (ADA) بیش از ۱۰ درصد رشد کرده است و گاوها توانسته‌اند مقاومت ۰.۸۵۰ دلار را پاک کنند. ADA اکنون علائم امیدوار کننده ای را نشان می دهد و ممکن است شروع به صعود به سطح ۰.۹۲۰ دلار کند. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۰.۹۵۰دلار است که بالاتر از آن قیمت می تواند به سطح ۱۰۰دلار برسد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید