چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار بیت کوین ۶۰ هزار دلاری همچنان در انحصار نهنگ‌ها

بیت کوین ۶۰ هزار دلاری همچنان در انحصار نهنگ‌ها

علی‌رقم نظر ظاهرا متفق‌القول سرمایه‌گذاران و معامله‌گران مبنی بر اینکه هنوز فاصله زیادی تا انتهای دوره صعودی داریم، آخرین داده‌های آنچین منتشر شده توسط کریپتوکوانت، نشان می‌دهد که فشار فروش نهنگ‌ها در چند روز گذشته به بیشترین مقدار خود رسیده است.

به گزارش ارزنیوز؛ علی‌رقم نظر ظاهرا متفق‌القول سرمایه‌گذاران و معامله‌گران مبنی بر اینکه هنوز فاصله زیادی تا انتهای دوره صعودی داریم، آخرین داده‌های آنچین منتشر شده توسط کریپتوکوانت، نشان می‌دهد که فشار فروش نهنگ‌ها در چند روز گذشته به بیشترین مقدار خود رسیده است.

با این حال یک دوگانگی در بازار وجود دارد؛ نهنگ‌ها ممکن است در حال فروش باشند، اما ذخیره صرافی‌ها به طور کلی به کاهش خود ادامه می‌دهد.

کی یانگ جو، مدیر کریپتوکوانت در بخشی از تحلیل‌های خود در ۵ نوامبر گفت: بیت کوین علی‌رقم افزایش قابل توجه فروش نهنگ‌ها از سطح ۶۰ هزار دلار حمایت می‌کند. ذخیره صرافی‌ها در حال کاهش است و این منجر به کاهش عرضه در صرافی‌ها می‌شود.

او استدلال می‌کند که اشتهای خریداران برای تأمین عرضه فروشنده‌ها در حال افزایش است و این دلیل ثبات نسبی قیمت بیت کوین در طول هفته بوده است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید