چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار بیل میلر و اختصاص 300 میلیون دلار به بیت کوین

بیل میلر و اختصاص 300 میلیون دلار به بیت کوین

ماه گذشته ، بنیانگذار Bridgewater Associates و ری دالیو‌، بیت کوین را “یک دستاورد شگفت انگیز” خواندند و با تصویب صندوق پرچین وی، بیت کوین به عنوان پرچین در برابر کاهش ارزش پول اشاره کردند.

برای بیل میلر اختصاص بودجه برای بیت کوین حرکت جدیدی نیست! در سال ۲۰۱۷ نیز صندوق MVPکه مدیریتش را میلر در دست داشت ۳۰ درصد از دارایی‌های خود را با بیت کوین سرمایه گذاری کرد.

طبق گزارش کریپتو پوتیتو،رMiller Opportunity Trust (Miller Value Funds) اعلام کرده است که حدود ۱۵٪ از وجوه خود را در بیت کوین از طریق غو‌های مدیریت دارایی دیجیتال ، Grayscale Investments سرمایه گذاری خواهد کرد. با توجه به این‌که کل دارایی های این شرکت در منطقه ۲.۲۵ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود‌، تخصیص بیت کوین آن از ۳۰۰ میلیون دلار فراتر خواهد رفت و دارایی Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را به مرز ۱۴ میلیارد دلار نزدیک می‌کند.

صندوق پرچین‌، هم اکنون دارایی دیجیتال اصلی را به سبد سهام خود اضافه می‌کند. در بخشی از سند ارائه شده در SEC آمده است:

صندوق ممکن است با سرمایه گذاری در Grayscale Bitcoin Trust ، موجودیتی که بیت کوین را در اختیار دارد ، به طور غیرمستقیم به دنبال قرار گرفتن در معرض بیت کوین باشد. Grayscale Bitcoin Trust وسیله‌ی نقلیه سرمایه گذاری خصوصی است که سهام آن بدون نسخه نیز در دسترس است. بیت کوین کالایی دیجیتالی است که توسط دولت‌، بانک یا سازمان مرکزی صادر نمی‌شود. بیت کوین در یک شبکه کامپیوتری آنلاین و نظیر به نظیر وجود دارد که میزبان معاملات عمومی است که در آن انتقال بیت کوین ثبت می شود (“بلاکچین”). بیت کوین وجود فیزیکی فراتر از سابقه معاملات در بلاکچین ندارد. Grayscale Bitcoin Trust اساساً در بیت کوین سرمایه گذاری می کند. صندوق سرمایه گذاری اضافی در Grayscale Bitcoin Trust انجام نخواهد داد اگر در نتیجه سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری کل آن در معرض بیت کوین بیش از ۱۵٪ دارایی آن در زمان سرمایه گذاری باشد. ”

در پرونده خود SEC ، Miller Opportunity Trust مالیات بیت کوین و ارز رمزنگاری شده را به عنوان بخشی از خطرات اصلی خود ذکر کرده و گفته است که عدم اطمینان “جنبه های مهم درمان مالیات بر درآمد فدرال ایالات متحده در مورد سرمایه گذاری بیت کوین”. همچنین انتظار دارد که سرمایه گذاری بیت کوین خود در Grayscale انجام شود. توسط مقامات به عنوان سرمایه گذاری مستقیم توسط شرکت مشاهده می شود.

منابع:

https://cryptopotato.com/bill-millers-fund-to-allocate-300-million-to-grayscale-bitcoin-trust/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید