جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار بیل میلر 400 میلیون دلار سرمایه گذاری بیت کوین از طریق GBTC...

بیل میلر 400 میلیون دلار سرمایه گذاری بیت کوین از طریق GBTC در نظر گرفته است

طبق گزارش روز جمعه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، اعتماد میلر فرصت به دنبال مواجهه غیرمستقیم با BTC از طریق Grayscale Bitcoin Trust است.

در زمانی که حق بیمه GBTC در پایین ترین سطح از آوریل 2019 است ، سرمایه گذاری برنامه ریزی شده در حال انجام است

اگر بخواهیم سهام GBTC را به دست بیاوریم ، این یک خروج قابل توجه برای صندوق 2.25 میلیارد دلار از سرمایه گذاری معمول در سهام و مشتقات است. در واقع ، وب سایت اعتماد ، خطوط هوایی ، بهداشت و درمان و امور مالی را به عنوان کانون اصلی موقعیت سرمایه گذاری خود ذکر کرده است.

با قرار گرفتن در معرض بیت کوین صندوق در 15 درصد دارایی تحت مدیریت ، هزینه GBTC می تواند بالغ بر 300 میلیون دلار باشد. به عنوان بخشی از پرونده ، اعتماد در مورد نوسانات قیمت اظهار نظر کرد ، و گفت ، “در مقایسه با استفاده نسبتاً زیاد از بیت کوین توسط دلالان ، استفاده از بیت کوین در خرده فروشی و بازارهای تجاری نسبتاً کم است.”

طبق cointelegraph.com ، میلر خود یکی از طرفداران برجسته بیت کوین است. سرمایه گذار افسانه ای وال استریت 30 درصد از صندوق هجینگ خود را در سال 2016 به بیت کوین متعهد کرد. از آن زمان ، این نسبت به بیش از 50 درصد رسیده است ، با بازی BTC به افزایش عظیم ارزش صندوق پرچین میلر کمک می کند

منبع:

https://cointelegraph.com/news/bill-miller-plans-400m-bitcoin-investment-via-gbtc

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید