سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار بیل گیتس ؛ نگاه من به بیت کوین خنثی است

بیل گیتس ؛ نگاه من به بیت کوین خنثی است

بیل گیتس  بنیان‌گذار مایکروسافت‌، شخصیت برجسته جدید فناوری است که ظاهراً سعی می‌کند در بحث سوالات مربوط به پذیرش بیت کوین  از این موضوع دور بماند.

طبق cointelegraph.com ، گیتس گفت که او در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری نکرده است و همچنین مایل به پیش بینی هرگونه تغییر قیمت در مصاحبه امروز صبح با  CNBC نیست.

گیتس گفت: من بیت کوین ندارم‌، بنابراین همیشه دیدگاه بی‌طرفی داشته‌ام. بیت کوین فقط بر اساس شیدایی یا دیدگاه‌های دیگر می‌تواند بالا و پایین برود.

اما بنیان‌گذار مایکروسافت ادامه داد به نظر می‌رسد که بسیاری از ارزهای دیجیتال برای «جلوگیری از مالیات یا فعالیت غیرقانونی» استفاده می کنند. خارج از کشورهای در حال توسعه وی گفت که کار خیرخواهانه وی «از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس» پول را به صورت ارز دیجیتال انتقال می‌دهد.

این نظرات بیانگر اظهارات قبلی گفته شده در Reddit AMA در سال ۲۰۱۸ است ، که در آن گیتس از محرمانه بودن معاملات رمزنگاری انتقاد کرد و آن‌ها را به افراد خرید دارو مرتبط کرد. بنیانگذار مایکروسافت در آن زمان از این فناوری به عنوان یکی از این فن آوری ها یاد کرد که اعث مرگ به روشی کاملاً مستقیم شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید