چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار تأیید پروژه مشترک میان امبر سورد و امیوتبل ایکس

تأیید پروژه مشترک میان امبر سورد و امیوتبل ایکس

بر اساس اطلاعیه رسمی امبر سورد (Ember Sword)، این بازی چندنفره آنلاین با راهکار مقیاس‌پذیری اتریوم مبتنی بر توکن‌های غیر مثلی (NFT) امیوتبل ایکس (ImmutableX) وارد همکاری شده است.

به گزارش ارزنیوز؛ بر اساس اطلاعیه رسمی امبر سورد (Ember Sword)، این بازی چندنفره آنلاین با راهکار مقیاس‌پذیری اتریوم مبتنی بر توکن‌های غیر مثلی (NFT) امیوتبل ایکس (ImmutableX) وارد همکاری شده است.

در پی این همکاری، پروتکل امبر سورد ۹ هزار تراکنش را در ثانیه مدیریت کرده و معاملات آن با کارمزد صفر و بدون وقفه صورت می‌گیرند. روند کلی مهاجرت امبر سورد به امیوتبل ایکس در ماه‌های آینده نهایی خواهد شد.

رابی فرگوسن، یکی از بنیانگذاران امیوتبل ایکس، مجذوب چشم انداز امبر سورد و پیشرفت تیم در راه رسیدن به یک متاورس کاملاً غیرمتمرکز NFT شده است. وی بیان کرد: امبر سورد همه چیز را درست انجام می‌دهد. آن‌ها وسواس زیادی برای ایجاد یک اقتصاد پایدار و مبتنی بر بازیکن، تضمین مقیاس طولانی مدت و بالاترین سطح امنیت دارایی دارند. ما از همکاری با آن‌ها هیجان زده هستیم.

لورن روزندال، بنیان‌گذار و تهیه‌کننده اجرایی در استودیوی برایت استار، تیمی که وظیفه توسعه محیط بازی امبر سورد را بر عهده دارد، بازه زمانی دقیق استقرار محصول آلفا را اعلام کرد و افزود: ما به ساختن حضور زنجیره‌ای خود از طریق فروش NFTها و راه‌اندازی آلفای خود در سال آینده ادامه می‌دهیم و با همکاری با امیوتبل ایکس و استارک وار، می‌توانیم تجربه بهتری را در بازی به بازیکنان ارائه دهیم.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید